خواننده UB40 دانکن کمپبل پس از تحمل سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.

در بیانیه ای در توئیتر ، این گروه گفت که او “از قبل و نزدیک” بوده و از طرفداران خواستار حفظ حریم خصوصی در طول دوره نقاهت خود بودند.
در بیانیه اضافه شده است: “همانطور كه ​​او راه بازگشت به آنچه را كه همه ما آرزو داریم ، بهبودی سریع و سریع خواهد بود. ما مشتاقانه منتظریم همه شما را در بهار آینده ببینیم. ”

تبلیغات

کمبل وقتی آواز خواند UB40 شد ، برادرش علی در سال 2008 این گروه را ترک کرد ، که از آن زمان به عنوان بخشی از گروه جداشده UB40 با حضور علی ، استرو و میکی بازدید کرده است.

این باند هفته گذشته اعلام کرد که تاریخ های تور انگلیس که قرار است در ماه دسامبر برگزار شود ، به دلیل همه گیر شدن کروناویروس به مارس 2021 دوباره تنظیم شده اند.

در همین حال ، UB40 با نقش های علی کمپبل و آسترو به تازگی پوششی از “Lean On Me” از مرحوم بیل ویترز را منتشر کرد تا به جمع آوری پول برای NHS کمک کند تا در مبارزه با COVID-19 کمک کند.
کمپل با صحبت کردن در مورد آهنگ در آن زمان ، توضیح داد: “من و Astro واقعاً احساس کردیم که این آهنگ آهنگی بود که همه آنچه در آن لحظه اتفاق می افتد را محاصره می کند ، همه ما نیاز داریم که به قهرمانان NHS تکیه بزنیم.

“ما می خواستیم در این امر مهم سهیم باشیم. پوشش این آهنگ بهترین راه برای نشان دادن قدردانی ما بود. “

تبلیغات

در سال 2018 ، این دوئل همچنین با میزبان بسیاری از نوازندگان از جمله نیل راجرز ، گابریل ، گای گاروی و مهر همراه شد تا به جشن NHS در هفتادمین سالگرد خود کمک کند و نسخه ای از “با کمی راهنمایی از دوستان من” را ضبط کرد. .

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *