خواننده UB40 دانکن کمپبل پس از سکته مغزی در بیمارستان بستری شد

خواننده UB40 دانکن کمپبل پس از تحمل سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.

در بیانیه ای در توئیتر ، این گروه گفت که او “از قبل و نزدیک” بوده و از طرفداران خواستار حفظ حریم خصوصی در طول دوره نقاهت خود بودند.
در بیانیه اضافه شده است: “همانطور كه ​​او راه بازگشت به آنچه را كه همه ما آرزو داریم ، بهبودی سریع و سریع خواهد بود. ما مشتاقانه منتظریم همه شما را در بهار آینده ببینیم. ”

تبلیغات

کمبل وقتی آواز خواند UB40 شد ، برادرش علی در سال 2008 این گروه را ترک کرد ، که از آن زمان به عنوان بخشی از گروه جداشده UB40 با حضور علی ، استرو و میکی بازدید کرده است.

این باند هفته گذشته اعلام کرد که تاریخ های تور انگلیس که قرار است در ماه دسامبر برگزار شود ، به دلیل همه گیر شدن کروناویروس به مارس 2021 دوباره تنظیم شده اند.

در همین حال ، UB40 با نقش های علی کمپبل و آسترو به تازگی پوششی از “Lean On Me” از مرحوم بیل ویترز را منتشر کرد تا به جمع آوری پول برای NHS کمک کند تا در مبارزه با COVID-19 کمک کند.
کمپل با صحبت کردن در مورد آهنگ در آن زمان ، توضیح داد: “من و Astro واقعاً احساس کردیم که این آهنگ آهنگی بود که همه آنچه در آن لحظه اتفاق می افتد را محاصره می کند ، همه ما نیاز داریم که به قهرمانان NHS تکیه بزنیم.

“ما می خواستیم در این امر مهم سهیم باشیم. پوشش این آهنگ بهترین راه برای نشان دادن قدردانی ما بود. “

تبلیغات

در سال 2018 ، این دوئل همچنین با میزبان بسیاری از نوازندگان از جمله نیل راجرز ، گابریل ، گای گاروی و مهر همراه شد تا به جشن NHS در هفتادمین سالگرد خود کمک کند و نسخه ای از “با کمی راهنمایی از دوستان من” را ضبط کرد. .

تبلیغات