The Weeknd Taps Future برای تک آهنگ و ویدیوی جدید “Double Fantasy”

با بتThe Weeknd به زودی برای اولین بار در کن، آهنگ جدیدی از سریال اصلی HBO را با ویژگی آینده به اشتراک گذاشته است. یک ویدیوی رسمی “فانتزی دوگانه” پشت سر هم وارد شد.

این تک‌آهنگ که عنوان مشترکی با آلبوم کلاسیک جان لنون و یوکو اونو از سال 1980 دارد، در اولین آخر هفته کواچلا در طول مجموعه مترو بومین اجرا شد. را قهرمانان و شروران ابرتهیه کننده هیجان خود را برای انتشار رسمی استریم در روز پنجشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و عکسی از خود در کنار افسانه و همکار مایک دین “فانتزی دوگانه” به اشتراک گذاشت:

پست اینستاگرام مترو بومین
تصویر از طریق اینستاگرام

این دور از اولین باری است که The Weeknd و Future با هم همکاری می کنند. جدیدترین همکاری آنها، “Comin Out Strong” در سال 2017 به عنوان بخشی از Future’s وارد شد. Hndrxx آلبوم

“Double Fantasy” را در زیر از طریق Spotify و Apple Music بشنوید. ویدیوی جدید را در بالا ببینید.

هفته گذشته، بتاولین بازی کن رسما اعلام شد. همانطور که گزارش دادیم، در این جشنواره به عنوان بخشی از مجموعه عناوین خارج از رقابت، اولین نمایش جهانی خود را خواهد داشت. اندکی پس از خبر رونمایی جشنواره کن، HBO تیزر تریلر دیگری از این پروژه را به اشتراک گذاشت که توسط آبل تسفایه و سام لوینسون ساخته شد.رضایت) و رضا فهیم.

در این سریال که قرار است در 4 ژوئن به روی شبکه HBO برود، آبل نقش یک “امپرساریو کلوپ شبانه” به نام تدروس را بازی می کند. تیزرهای سریال روی صحبت‌ها و تصاویر فرقه‌وار سنگینی داشتند، همه در حالی که به طرفداران نگاهی اجمالی به رابطه تدروس با شخصیت لیلی-رز دپ، جوسلین می‌دادند.

دیگر بازیگران تایید شده عبارتند از Troye Sivan، Mike Dean، Moses Sumney، Rachel Sennott، Da’Vine Joy Randolph، Dan Levy، Hart New، Suzanna Son و غیره.