Strandz ویدیوی شیک را برای تک آهنگ جدید “J’adore” منتشر کرد

پس از ورود انفجاری با تک‌آهنگ «ما در برابر جهان» (و آن ریمیکس حماسی با Digga D)، استرندز با ویدیوی بانمک‌آمیز برای تک‌آهنگ جدیدش، «J’adore» بازگشته است.

فیلم‌برداری شده بین پاریس و لندن توسط استودیو آلفا براوو، صحنه‌های بصری استرانز و دوستش را در ماموریت‌هایشان دنبال می‌کنند تا با زنی که سلیقه‌اش بسیار فراتر از گران‌قیمت است، همگام شوند. در مورد خود آهنگ، Strandz در کنار هنری پریچارد تولید می‌کند و دوست دخترش لولا را نیز برای آگهی‌های تبلیغاتی همراهی کرده است.

طرفداران تأثیرات دوران دهه 2000 که از طریق «ما در برابر جهان» منعکس شد، از شنیدن بیشتر آن در اینجا خوشحال خواهند شد، اما این بار Strandz کمی با چیزی که کمی ریشه‌دارتر در روزگار کنونی است، تنظیم کرده است. به همین ترتیب، جریان توقف-شروع او حتی دقیق‌تر به نظر می‌رسد و مطابق با موضوع سطح بالایی است که قلم او را هدایت می‌کند.

Strandz با پرداختن به جزئیات بیشتر در مورد آنچه که الهام‌بخش آهنگ و ویدیوی آن است، به اشتراک می‌گذارد: «از همان ابتدا، سعی می‌کردم چیزی بسازم تا مردم در پیست رقص حرکت کنند، اما وقتی ملودی‌ها را لایه‌بندی کردم، می‌دانستم که باید این کار را انجام دهد. در مورد عشق باشد اشعار جنبه‌های مختلف یک رابطه و عشق را به طور کلی بررسی می‌کنند، و ویدیو این را کاملاً منعکس می‌کند.»

پخش را روی تصاویر “J’adore” در بالا فشار دهید و مطمئن شوید که آهنگ را به لیست های پخش خود اضافه کنید.