Soulja Boy به لیل دورک، NBA YoungBoy برای انتشار آلبوم در همان روز با او ضربه می زند.

در طی یک جلسه لایو اینستاگرام اخیر، Soulja Boy از Lil Durk و YoungBoy Never Broke Again به دلیل برنامه ریزی برای انتشار آلبوم ها در همان روز خود انتقاد کرد.

“لیل دورک، تو ترسناکی. اگر می‌خواهی با یانگ‌بوی بجنگی، برو با او مبارزه کن. می دانم که دیدی من آلبومم را اعلام کردم، n***a… و روز بعد می روی اینجا و در مورد “تقریبا شفا یافته” صحبت می کنی. مرد، تو تقریباً لنگ، n***a. آیا شما همه چیز را از دست خواهید داد یا چه خواهید کرد؟”

او این دو خواننده رپ را متهم کرد که “دزدانه‌ای” یکدیگر را دزدی می‌کنند، و پیشنهاد کرد که آنها “همه کارهای عجیب و غریب انجام می‌دهند” مانند “ناخن کشیدن”.

شعارهای او مدتی بعد از اعلام آلبوم جدیدش توسط دورک منتشر شد تقریباً شفا یافته است در روز جمعه، 12 می، پخش خواهد شد و یانگ بوی پروژه جدید خود را تایید کرد ثروتمندترین اپ در همان روز خواهد رسید. گفته می شود که سولجا قصد دارد آخرین تلاش خود را منتشر کند فصل سولجا در همان روز.

«12 مههفتم, n***a, فصل Soulja. او ادامه داد. من می‌خواهم هم‌زمان از لیل دورک و یانگ‌بوی پیشی بگیرم. فروش آلبوم لیل دورک را اضافه کنید و فروش آلبوم YB را اضافه کنید، آنها را با هم اضافه کنید … این تاریخ من است، n***a، 12 میهفتم. شما فقط سعی کنید رها کنید، چون دیدید که من در حال سقوط هستم. … بعد از این، من نمی‌خواهم در همان تاریخ من، به خدا، هیچ ****ها دیگری را ببینم.

Soulja Boy مطمئناً در آخرین پروژه خود بی اعتماد نیست. YoungBoy و Lil Durk در جدول بیلبورد 200 مهره‌های اصلی آلبوم‌های بیلبورد هستند و در صورت سقوط، اغلب آلبوم‌های خود را در ده آلبوم برتر قرار می‌دهند. سولجا، در عین حال، از زمان انتشارش در بیلبورد 200 قرار نگرفته است. راه دی آندره در سال 2010 که به رتبه 90 رسید.

پخش زنده پرخاشگرانه رپر شیکاگو در همان روزی اتفاق افتاد که یانگ بوی تایید کرد که پروژه ای را در همان روزی که دورک منتشر می کند، منتشر می کند. YoungBoy در توییتر نوشت: “@lildurk، تو یک عوضی و یک بیل زن بداخلاق زننده هستی و نشان داده شده است.” «و @Akademiks شما یک بیل چاق خالص که دهانش از بین رفته است دلیل آن است. شما از این پس (“نامعتبر”) #RichestOpp. … @lildurk lol شما تا به حال متوجه شده اید که فقط زمانی که یکی از دوستانتان می میرد، سروصدا می کنید. بهش فکر کن عوضی ترسناک، میدونی که دروغ نمیگم هههه #حقیقت.”

در پاسخ، دورک توییت کرد: “Idk Nun من راهبه ندیدم.” دورک و یانگ‌بوی از زمان مرگ پادشاه فون در سال 2020 با هم درگیر بوده‌اند.