Soulja Boy به لیل دورک، NBA YoungBoy برای انتشار آلبوم در همان روز با او ضربه می زند.

در طی یک جلسه لایو اینستاگرام اخیر، Soulja Boy از Lil Durk و YoungBoy Never Broke Again به دلیل برنامه ریزی برای انتشار آلبوم ها در همان روز خود انتقاد کرد.

“لیل دورک، تو ترسناکی. اگر می‌خواهی با یانگ‌بوی بجنگی، برو با او مبارزه کن. می دانم که دیدی من آلبومم را اعلام کردم، n***a… و روز بعد می روی اینجا و در مورد “تقریبا شفا یافته” صحبت می کنی. مرد، تو تقریباً لنگ، n***a. آیا شما همه چیز را از دست خواهید داد یا چه خواهید کرد؟”

او این دو خواننده رپ را متهم کرد که “دزدانه‌ای” یکدیگر را دزدی می‌کنند، و پیشنهاد کرد که آنها “همه کارهای عجیب و غریب انجام می‌دهند” مانند “ناخن کشیدن”.

شعارهای او مدتی بعد از اعلام آلبوم جدیدش توسط دورک منتشر شد تقریباً شفا یافته است در روز جمعه، 12 می، پخش خواهد شد و یانگ بوی پروژه جدید خود را تایید کرد ثروتمندترین اپ در همان روز خواهد رسید. گفته می شود که سولجا قصد دارد آخرین تلاش خود را منتشر کند فصل سولجا در همان روز.

«12 مههفتم, n***a, فصل Soulja. او ادامه داد. من می‌خواهم هم‌زمان از لیل دورک و یانگ‌بوی پیشی بگیرم. فروش آلبوم لیل دورک را اضافه کنید و فروش آلبوم YB را اضافه کنید، آنها را با هم اضافه کنید … این تاریخ من است، n***a، 12 میهفتم. شما فقط سعی کنید رها کنید، چون دیدید که من در حال سقوط هستم. … بعد از این، من نمی‌خواهم در همان تاریخ من، به خدا، هیچ ****ها دیگری را ببینم.

پست جدید  فارل اعلام کرد راه اندازی خط انسانی مراقبت از پوست خود را به شماره 888011000110 888 -launch-humanrace-skincare-line "class =" ff-og-image-inserted "> عجیب بی سن و سال فارل ویلیامز وارد تجارت زیبایی شده است. پس از سالها ستایش برای ظاهر جوان خود ، 47 ساله -old از راه اندازی خط مراقبت از پوست خود به نام Humanrace خبر داده است. Allure گزارش می دهد که نام تجاری در ابتدا سه محصول اساسی برای مراقبت از پوست اساسی ارائه می دهد: یک پاک کننده ، لایه بردار و مرطوب کننده. "Humanrace یک جهان از محصولات و افرادی است که به دنبال رفاه هستند ، ایجاد و سرپرستی آنها فارل ویلیامز "، در وب سایت Humanrace خوانده شده است. "ما معتقدیم که هر فردی توانایی درک بهتر خود را دارد و هر روز از خواب بیدار می شود و می تواند نیت خیر را به عملی تبدیل کند. هدف ما کمک به شما در این تلاش است." به گفته Allure ، فارل این خط را در کنار متخصص پوستش النا جونز ایجاد کرد که سالهاست او را معالجه می کند. پاک کننده پودر برنج Humanrace به صورت یک پودر خشک وارد می شود که در تماس با آب به یک امولسیون تبدیل می شود. این محصول که 32 دلار قیمت دارد شامل اسیدهای آلفا هیدروکسی میوه و همچنین خاک رس کائولن است. لایه بردار آنزیم لوتوس (46 دلار) با اسید گلیکولیک فرموله می شود ، در حالی که کرم مرطوب کننده (48 دلار) شامل عصاره قارچ ، آب برنج و نیاسینامید است. علاوه بر این ، هر یک از محصولات در محیط سبز-سبز بسته بندی می شوند ظروف دوستانه ساخته شده از 50٪ پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف. همچنین هر یک از وان ها دارای یک محفظه داخلی قابل جابجایی است که می تواند مجدداً مورد استفاده قرار گیرد و با یک شارژ مجدد عوض شود. "بعضی اوقات باید روحیه خود را پاک کنید. گاهی اوقات فقط باید ذهن خود را تمیز کنید. گاهی اوقات باید از شر برخی پوست های مرده خلاص شوید." فارل به Allure گفت. "بعضی اوقات باید برخی از عادت های بد را از بین ببرید. گاهی اوقات فقط باید مرطوب شوید ، زنده شوید. گاهی اوقات روحیه شما به چنین احتیاجی نیاز دارد." خط Humanrace قرار است در نوامبر کاهش یابد. 25. ثبت نام در فروشگاه مجتمع ، فروشگاه ما فروشگاه تجارت الکترونیکی جدید با ترکیب محتوا و تجارت. داستانهای مرتبط همچنین به اشتراک گذاشتن این داستان

Soulja Boy مطمئناً در آخرین پروژه خود بی اعتماد نیست. YoungBoy و Lil Durk در جدول بیلبورد 200 مهره‌های اصلی آلبوم‌های بیلبورد هستند و در صورت سقوط، اغلب آلبوم‌های خود را در ده آلبوم برتر قرار می‌دهند. سولجا، در عین حال، از زمان انتشارش در بیلبورد 200 قرار نگرفته است. راه دی آندره در سال 2010 که به رتبه 90 رسید.

پخش زنده پرخاشگرانه رپر شیکاگو در همان روزی اتفاق افتاد که یانگ بوی تایید کرد که پروژه ای را در همان روزی که دورک منتشر می کند، منتشر می کند. YoungBoy در توییتر نوشت: “@lildurk، تو یک عوضی و یک بیل زن بداخلاق زننده هستی و نشان داده شده است.” «و @Akademiks شما یک بیل چاق خالص که دهانش از بین رفته است دلیل آن است. شما از این پس (“نامعتبر”) #RichestOpp. … @lildurk lol شما تا به حال متوجه شده اید که فقط زمانی که یکی از دوستانتان می میرد، سروصدا می کنید. بهش فکر کن عوضی ترسناک، میدونی که دروغ نمیگم هههه #حقیقت.”

در پاسخ، دورک توییت کرد: “Idk Nun من راهبه ندیدم.” دورک و یانگ‌بوی از زمان مرگ پادشاه فون در سال 2020 با هم درگیر بوده‌اند.