SBTRKT با آلبوم “LFO” f/ Sampha & George Riley به آلبوم جدید نزدیک می شود

تابستان گذشته، نزدیک به شش سال از آخرین پروژه او، خودت را نجات بده، پادشاه مرموز باشگاه SBTRKT با سه تک نفره بازگشت – اما بعد دوباره ساکت شد. سپس، درست در پایان سال، او یک بار دیگر با «Forward»، اولین مورد از یک سری تک‌آهنگ‌ها ظاهر شد، که ما را به جدیدترین بازی او، «LFO»، همکاری با سامفا و جورج رایلی می‌رساند. همانطور که مشخص است، او در حال افزایش سرعت به سمت یک آلبوم جدید است: جاده موش ها (سررسید 5 اردیبهشت).

قطعه‌ای عجیب و غریب از روح تجربی، آن را با صدای آرام و غلیظ جورج و سامفا همراهی می‌کند. همان‌طور که تهیه‌کننده در بیانیه‌ای توضیح می‌دهد، او و سامفا در واقع برای اولین بار کار روی «LFO» را در سال 2018 آغاز کردند و تقریباً 70 نسخه مختلف از آهنگ قبل از ارتباط با جورج و رسیدن آهنگ به فرم نهایی خود وجود داشت.

SBTRKT گفت: “LFO” حدود 6 سال پیش با یک سینت آنالوگ شروع به کار کردم – عنوان آهنگ گیر کرد.” او در ادامه افزود که “آکوردهای آغازین تبدیل به لحظه موفقیت من شدند، که وقتی آکوردها و ملودی ها احساس می کنند شناور هستند، آن احساس را تسخیر می کند.”

از زمانی که SBTRKT در راه است، هشت سال می‌گذرد، اما – همراه با تک آهنگ جدید – او یک رشته بسیار کوچک از برنامه‌های زنده در لندن، نیویورک و لس آنجلس را اعلام کرده است. چه در گرفتن بلیط موفق باشید یا نه، حداقل همه ما باید از “LFO” لذت ببریم. جمع کن!