Rich the Kid برای مخفی نگه داشتن بارداری به زن 35000 دلار پرداخت کرد

Rich the Kid متهم شده است که با پرداخت 35000 دلار به زنی که ظاهراً او را باردار کرده بود، موافقت کرده است تا خیانت او را از نامزدش، توری بریکس، مخفی نگه دارد.

بر اساس اسناد دادگاهی که توسط رادار آنلاین به دست آمده است، زنی با نام مستعار جین دو شکایتی را علیه خواننده رپ “Plug Talk” در دادگاهی در ماساچوست تنظیم کرد. در این دادخواست آمده بود که Rich the Kid در ژانویه 2023 در بوستون کنسرت داشت و بعداً یک رویداد خصوصی در هتلی در آن نزدیکی برگزار کرد.

این زن مدعی شد که در این مراسم خصوصی شرکت کرده و در آنجا “به درخواست بچه ثروتمند” “درگیر روابط جنسی محافظت نشده” بوده است. در این دادخواست همچنین آمده است: “در 28 ژانویه و 29 ژانویه، Rich the Kid به طور تهاجمی و بدون اجازه به Doe حمله کرد، Doe را لمس کرد و سعی کرد از خروج Doe از هتل بوستون، ماساچوست جلوگیری کند.”

Rich the Kid همچنین متهم شد که “دو را با خشونت گرفته و کت او را برای جلوگیری از خروج او از هتل برداشته است” و اینکه خواننده رپ به دوی حمله کرده است.

این زن هتل را ترک کرد و گفته می‌شود که Rich the Kid او را تعقیب می‌کند که وارد Doe’s Uber شد. اجازه داد Rich the Kid در Uber بماند. آنها سوار به محل زن رفتند و درگیر آمیزش جنسی محافظت نشده بودند که منجر به باردار شدن دو شد.

جین دو می خواست بچه را نگه دارد اما در نهایت پس از صحبت با بچه پولدار آن را سقط کرد. به گفته دو، این دو در مارس گذشته وارد توافقی شدند که در آن رپر موافقت کرد که فرار جنسی آنها را از بریکس مخفی نگه دارد و در ازای آن، جین دو ادعایی در مورد تجاوز ادعایی را مطرح نکند.

RTK و Doe که ناامید از مخفی نگه داشتن روابط جنسی خود با Doe از بریکس است، علاوه بر این که دو (1) از ادعای ضرب و جرح و استفاده از باتری چشم پوشی می کند و (2) چشم پوشی از فکر دوو برای به پایان رساندن بارداری خود دارد، RTK و Doe وارد عمل شدند. یک توافقنامه تسویه حساب (“توافق”) اجرا شده در 29 تا 30 مارس 2023 که پرداخت های مالی به Doe توسط RTK را پیش بینی می کرد.”

طبق گزارش ها، Rich the Kid قرارداد را امضا کرد اما فقط دو پرداخت انجام داد و هنوز 25000 دلار به Doe بدهکار است. شکایت جین دو، خواننده رپ را به نقض شرایط قرارداد آنها متهم کرد و از او خواست بقیه پول را بپردازد.

Rich the Kid هنوز تا زمان انتشار به این شکایت پاسخ نداده است. وکیل جین دو، کریستوفر براون، در مورد پرونده موکل خود اظهار داشت: “بدون نظر”.