انجام داده ام class = “ff-og-image-inserted”>

ماه گذشته ، دریک استوری اینستاگرام خود را با یک ادعای بزرگ منتشر کرد: “اگر به جایramriddlz نبود ، هیچ یک از ما این صدا را تلاش نمی کردیم.”

“این صدا “او با اشاره به؟ احتمالاً این صدای رایگان و آسان ، رقصنده و افروبات است که در پنج سال گذشته در موسیقی پاپ نفوذ می کند (نگاه کنید به: دریک و ریحانا ، “کار” ؛ جاستین بیبر ، “متاسفم” ؛ اد شیران ، “شکل شما” ) این صدایی است که Drizzy اکنون در سال 2015 پس از شنیدن اولین آهنگ “Sweeterman” رامریدلز – یک مربا احمقانه ، مرهم تابستانی که دارای شیارهای رقص ، یک برنامه معروف عامیانه چند فرهنگی تورنتو و متن شعر نوجوانان تورنتو است ، الهام گرفته است که دوباره در سال 2015 سر و صدا کند. من را اداره کن ، او یک جیغ زن است / او نمی تواند زن وینر من را اداره کند “). به نظر می رسد که این قطعه کاملاً تأثیرپذیری از The Boy را ایجاد کرده است – تا آنجا که وی نسخه خود (کمتر مضحک) آن را ضبط کرد ، در واقع یک حرفه موسیقی غافلگیرانه را برای Ramriddlz ، دانشجوی طراحی گرافیک در آن زمان آغاز کرد. این نیز در میان اولین معاشقه های دریک با dancehall بود. صدایی که او بیشتر در بازدیدهای 2016 و More Life 2017 کشف خواهد کرد ، مسلما باعث ایجاد یک اثر موج دار می شود که بزرگترین هنرمندان پاپ روز را نیز سعی می کند “این صدا” را امتحان کنند.

رامی عبدالرحمن متولد مصری پدر و مادر در حومه شهر می سیساگا در تورنتو ، از زمان علامت گذاری مشترک لرزه نگاری دریک ، رامریدلز به یک نام خانوادگی تبدیل نشده است. این به دلیل کمبود استعداد نیست. صداهای جهانی و عامیانه جهانی پس از منطقه 25 ساله فقط خوش طعم تر شده است ، حتی سایه هایی از رشد هنری را در LP Ramreaper 2019 به دام می اندازد. سخنان وی اما قاطعانه منحرف مانده است. او اعتراف می کند که محتوای غنایی NSFW خود احتمالاً بزرگترین مانعی است که مانع از آن می شود از وضعیت عضو رپ خود برنده شود و به یک موفقیت اصلی تبدیل شود. در واقع ، او می گوید که قصد دارد در ادامه کار بعدی خود را برای رویکرد “ظریف” مهار کند.

اما قبل از همه اینها ، Ramriddlz یک وعده دیگر از گریه های عجیب و غریب برای ما دارد. او پنج آهنگ جدید EP Ain’t Shit Sweeter خود را پر از خطوط مشت زنی خشن فاق ، بدون زحمت (“لب های تمشک گلگون ، چیزکیک گیلاس آهسته / او خیلی داغ است ، او به منگنزک موز احتیاج دارد”) دوباره ساخته است. تصادفی نیست که اختصار نوار ASS است. رام بیش از سونیک های آفتاب گیر ، پررنگ نئون ، dancehall-meet-electro pop (با تشکر از همکار قدیمی Jaegen ، که در اینجا بیشتر وظایف تولید را بر عهده دارد) ، اجازه می دهد پرچم دمار از روزگارمان درآورد. این را یک جنسیت گرایی در نظر بگیرید – تلاش او برای پاکسازی خود از همه انرژی فرو خورده ، گیگگیگیگیگیگی است.

این نوار مانند آخرین هورا است” . “خوب ، من آخرین هورا را نمی گویم ، اما این مثل این است که انگشتان پایم را یک بار دیگر در مواد کیسه ای غوطه ور کنم ، می دانید؟ و سپس با آلبوم جدید ، سعی می کنم یک قدم به سمت مسیر بالاتری بروم. قدم های زیادی به جلو بر نمی دارم ، اما من رو به جلو حرکت می کنم. ” با Ramriddlz درگیر شد تا در مورد سخنان مهربان دریک ، تأثیر او بر پاپ مدرن و بزرگ شدن گفتگو کند.

داستان پشت شیرین تر نیست؟

من در واقع قصد انتشار آلبومی را داشتم که دنباله آلبوم قبلی من است. بنابراین قرار بود Sweeter Dreams 2. باشد. اما احساس کردم که به نوعی برای هواداران به چیز دیگری احتیاج دارم. تقریباً آنچه که من با این EP انجام می دهم تلاش برای بازگشت به صدای اصلی خودم است که در سال 2015 ایجاد کردم. بنابراین سعی کردم کمی عقب نشینی کنم و فقط به این فکر کنم که در آن نقطه از زندگی ام کجا بودم. من فقط از آن احساسات خارج شدم ، جایی که خیلی به آنچه که ایجاد می کردم فکر نمی کردم ، می دانید؟ من تازه داشتم باهاش ​​سرگرم می شدم.

عالی است. چه عاملی باعث شد شما تصمیم بگیرید دوباره برگردید و دوباره از آن احساسات بازدید کنید؟

شما همیشه نظرات و گندها را می خوانید و آنها همیشه مانند “اوه ، من رام 2016 می خواهم. من رام قدیمی را می خواهم. ” و من حتی نمی دانستم چه جهنمی بود ، می دانی؟ من دیگه اون پسر نیستم اما بعد فقط فکر کردم که آن روزها چه کاری انجام می دهم و روند خلاقیتم چگونه است و فقط کمی روی آن قدم گذاشتم ، جایی که خیلی نگران کاری که می کردم نگران نبودم. وقتی من برای اولین بار شروع به ساخت موسیقی کردم ، نمی دانستم چه کاری انجام می دهم. هیچ روشی وجود نداشت. من همین کار را کردم.

جالب. در آخرین آلبوم Ramreaper ، به نظر می رسید که صدای شما در جهت تاریک و واضح تری پیش می رود.

بله ، دقیقاً. این فقط من بودم که سعی می کردم چیزها را آزمایش کنم – با صداها و چیزهای مختلف. اما این بار در روند خلاقیت ، به هیچ چیز فکر نمی شد. این فقط سرگرم کردن بود ، مثل اینکه فقط در استودیو بخندیم.

بنابراین دوباره به چیزهای شیرین برمی گردید. اتفاقاً با وسواس شیرینی شما چه خبر؟ این یک موضوع تکراری بسیار بزرگ در کارهای شما است.

خوب ، همه اینها از “Sweeterman ،” میدونی؟ این اصطلاحی بود که ایجاد شد و من از آنجا به نوعی فقط با آن دویدم. من سرانجام به صداهای شیرین تری پرداختم ، و سپس همه چیز در آن مرحله دقیقاً مانند “شیرین ، شیرین ، شیرین” بود. می دانید که آنقدر عمیق نیست؟ [می خندد] هیچ علمی پشت آن نیست. کل اصطلاح “شیرین” فقط مثل ، شما آناناس می خورید ، سپس شیرین تر هستید ، می دانید؟ در ابتدا این فقط یک شوخی بود.

< span> شما در مورد چیز مایع منی صحبت می کنید ، درست است؟

بله ، بله ، بله. دقیقاً. آناناس نماد شماست؟ به دلیل مایع منی؟

بله. اما پس از آن مانند ، می دانید که با گذشت زمان تکامل یافته است. اکنون این [درمورد] عادات سالم و ، می دانید ، انتخاب های مثبت زندگی است. زندگی سالم. این فقط نوعی ارتباط با خوردن غذاهای تغذیه ای و فعال ماندن است. < / span>

وای. شما در حال بزرگ شدن هستید.

بله ، دقیقاً. من در حال تکامل هستم می دانید ، فقط آن را بدون گلوتن نگه دارید.

“اینطور نیست که موسیقی dancehall چیز جدیدی باشد. اما من نوعی آن را برگرداندم – نه اینکه به جایی برود – اما من می خواهم بیشتر به جریان اصلی بگویم ، به خصوص با استفاده از دریک در مورد آن.”

درست ، مرد. خوبه. زندگی را انتخاب کن. آیا می گویید ترانه سرایی شما از آن روزها نیز به بلوغ رسیده است؟

بالغ شده است؟ خوب ، بگذارید فقط بگوییم من سعی می کنم بالغ شوم. من می گویم بله اما با این نوار جدید می گویم نه. من می گویم برعکس بالغ است. من حتی نمی دانم عکس بالغ چیست. مثل این ، شما نمی خواهید این را بشنوید و مانند “آه ، میله ها بروید. او وارد می شود”. این از آن موارد نیست. فقط یک فضای پرنشاط است.

شما زودتر به من می گفتید که می خواهید برای دور شدن از چیزهای کیسه خاک ، چرا؟ از قبل طرفداران زیادی برای شما ایجاد کرده است. به نظر می رسد مردم آن را دوست دارند.

< span> یک زمان وجود داشت که من فقط به کسی گوش نمی دادم و اکنون من شروع به گوش دادن به صحبتهای مردم می کنم. مانند: “آه ، صدای تو خوب است ، اما موضوع شما نوعی خام است یا من واقعاً نمی توانم آن را در مورد افراد خاصی بازی کنم. نوعی لذت گناهکارانه است. ” بنابراین من سعی می کنم ببینم که چگونه می توانم بعضی چیزها را بدون این که بگویم …. فقط سعی می کنم کاری را که انجام می دهم صیقل دهم؟ این جا و آنجا یک پارچ کیسه خاکستر خواهد بود. هرگز کاملاً از بین نخواهد رفت. این همان چیزی است که هست. من نمی توانم کاملاً آنچه را که هستم تغییر دهم. اما این قطعاً یک گام در مسیر درست است.

به هر حال خطوط شاخدار مسخره چگونه به امضای شما تبدیل شدند؟

لعنت. مسئله این است که ، در ابتدا ، من واقعاً سعی نمی کردم شوخ طبع باشم. من فقط نوعی خودم بودن بودم و من حدس می زنم که مردم فکر می کردند خنده دار بود ، اما من جدی می گفتم ، می دانید؟ من ترول نمی کردم یا هیچ چیز. من در استودیو جدی بودم و این میله ها را می نوشتم. “او نمی تواند زن و زن من را اداره کند.” جدی می گفتم! من سعی نمی کردم کمدین یا چیز دیگری باشم. واقعا – جدا. حدس می زنم فقط همینطور شده باشد.

و در ابتدا من مثل این بودم ، “اوه ، آنها به من می خندند” اما بعد من مثل ، “آه ، اگر من هم بخندم ، ما فقط می توانستیم با هم بخندیم.” در ابتدا به هیچ وجه شوخی نبود. من نمی دانستم چگونه آهنگ بسازم. نمی دانستم چه کار می کنم. سعی نمی کردم کاری انجام دهم. من فقط این کار را کردم.

اکنون همه ما می دانیم که دریک “Sweeterman” را انتخاب کرده و حتی نسخه خودش را نیز از آن ضبط کرده است. مثل این است که او در آن زمان توجه شما را جلب کند؟

اوه ، این حماسه بود من قطعاً از این بابت بسیار سپاسگزارم. این یک نعمت بزرگ بود ، و از ناکجاآباد به وجود آمد. بدیهی است که هرگز انتظار چنین چیزی را نداشتم. باحال بود. مثل لعنت ، کسی مثل Drake ، کارهای بزرگ و بزرگترین هنرمند بودن در خارج از کانادا و به طور کلی ، توجه به این موضوع. او خودش باعث شده بود من خیلی به من الهام ببخشم تا وقتی که من “Sweeterman” را ساختم. بنابراین خیلی جالب بود که ببینم او به موسیقی من علاقه دارد.

نمی دانم دیدید یا نه ، اما او اخیراً یک داستان IG را منتشر کرد و گفت: “هیچ کس ما می خواهد ب اگر برای Ramriddlz نبود این صدا را امتحان می کردم. ” آیا آن را دیدی؟

بله ، من آن را دیدم. من از آن قدردانی کردم. واقعاً جالب است که او به من قدردانی کرد. این واقعاً خوب بود. در آن روزها ، من فقط کاری را می کردم که می خواستم از نظر ایجاد موسیقی انجام دهم. و من حدس می زنم که فقط با آزمایش یک نفر الهام گرفته ام. این خیلی جالب بود ، فقط به این دلیل ، همانطور که گفتم ، او قبلاً به من الهام بخشیده بود. و بعد این دایره کامل پیدا کرد ، می دانید؟ چگونگی عملکرد آن دیوانه وار است.

بله ، واقعا عالی است. شما می دانید ، همه چیز در آن زمان ، من با موسیقی dancehall نمی دانستم که چه کاری انجام می دهم. من شخصاً علاقه زیادی به موسیقی Vybz Kartel و به طور کلی موسیقی dancehall داشتم. بنابراین من مانند “من باید این را امتحان کنم” بود. و جالب بود که ، مثلاً ، با انجام این کار ، من به یک روحیه الهام بخش دادم … شما می دانید ، زیرا این چیزی نیست که موسیقی dancehall چیز جدیدی باشد. اما من نوعی آن را برگرداندم – نه اینکه به جایی برود – اما من بیشتر صحبت می کنم به جریان اصلی ، به خصوص با استفاده Drake در مورد آن. و این فقط از طریق من آزمایش کردن چیزهایی بود. عالی بود.

< span> بنابراین از وقتی که با آن آهنگ بیرون آمدید ، متوجه شدید که این موسیقی ملودیک ، dancehall-Meet-R & B در موسیقی جریان اصلی بیشتر شده است؟

بله ، بله ، بله. این دیوانه است زیرا مثل این است که ابتدا افراد زیادی به من می گفتند “شما شروع کردید این.” و من مانند ، “نه ، بیا. این فقط یک تصادف است. ” من به نوعی واقعاً اعتباری برای هر کاری نمی گرفتم ، اما بعد از مدتی ، فکر کردم ، “می دانی ، لعنتی ، شاید من این کار را کردم.” اما هرگز نمی دانم من فقط خوشحالم که می توانم به مردم الهام دهم ، همان شکلی که مردم به من الهام گرفته اند.

تجربه شما با dancehall چیست؟ آیا بزرگ شدی و به آن گوش می دادی؟

به معنای واقعی کلمه حدود سال 2015 بود ، شاید 2014 – آن زمان بود که من شروع به گوش دادن به آن کردم کمی بیشتر و کشف هنرمندان بیشتر. خیلی عجیبه در ابتدا ، من تازه می شنیدم که دیگران آن را بازی می کنند ، زیرا من دوستان جامائیکایی را در حال بزرگ شدن داشتم. اما بعد که کمی پیر شدم ، بیشتر به سمت آن گرایش پیدا کردم. و من دوستی داشتم که تهیه کننده بود و او جامائیکایی بود و می توانست این نوع ریتم ها را بسازد. بنابراین من با او بودم و تصمیم گرفتیم مانند “یو ، من سعی می کنم این کار را انجام دهم.” و سپس ما این کار را انجام دادیم – من ، او و نمسیس آهنگی را ساختیم به نام “مرا صدا کن”. این اولین تلاش من برای رقصیدن بود. بنابراین ما آن آهنگ را ساخته بودیم و سپس از آنجا بسیار محبوب شد ، می دانید؟ بلافاصله بیشتر گوش می داد. من از انجام این کار لذت بردم و متوجه شدم ، “گه ، مردم به سمت این گرایش پیدا می کنند.” بنابراین از آنجا ، همان موقع بود که شروع کردم به اندکی بیشتر غر زدن.

آهنگ های شما به نوعی شبیه یک برنامه فرهنگی به نظر می رسند – در آنجا رقص ، برخی از Afrobeat وجود دارد ، و سپس برخی از زبان های عامیانه عربی ، برخی از زبان های عامیانه سومالی را می شنوید. آیا می گویید موسیقی شما محصولی از رشد در GTA است؟ برای تلفن های موبایل در اینجا کاملاً خاص است.

دقیقاً این فقط محصولی از محیط من است. شما می دانید ، من یک کلمه یا چیز جدیدی یاد خواهم گرفت و مانند این خواهیم بود: “آه ، من می خواهم این را در یک آهنگ قرار دهم.” من در کنار دوستان سومالی ام خواهم بود و سپس یک پسر چند گه می گوید و من مثل این می شوم: “چه جهنمی؟ این کلمه خنده دار به نظر می رسد.” مورد بعدی که می دانید ، من در استودیو از آن استفاده می کنم. یا در جامائیکا خواهم بود یا گهگاهی … قطعاً از چیزهای اطرافم ، از مردم ، از چیزهایی که می بینم ، از چیزهایی که می شنوم الهام می گیرم. بنابراین ، بله ، قطعاً بزرگ شدن در تورنتو ، میسیساگا ، تأثیر زیادی بر موسیقی و روند خلاقیت من داشت.

“من فقط سعی می کنم سوپراستار شوم ، بنابراین سلامتی خود را جدی می گیرم. مجبور به ترک ساختگی شدم ، مجبور شدم بالونی را ترک کنم.”

درمورد بروزرسانی آن در ساگا به من بگویید. شما نمی بینید که هنرمندان به اندازه کافی آن را تکرار کنند.

این طرف شیرین است. طرف شیرین تر. بله ، تقریباً ، من در میسیساگا بزرگ شدم و هوا عالی بود. بزرگ شدن در اینجا بسیار سرگرم کننده بود. من تابستانهای مریضی داشتم و اینجا گریه می کردم. درست مثل یک دیگ ذوب بزرگ است. من نمی دانم که آیا در سایر شهرهای آمریکای شمالی فرهنگ های زیادی وجود دارد یا اینکه به همان اندازه گله هایی که شما در معرض آن هستید وجود دارد.

< span> مکان های مورد علاقه ای در Sauga برای خنک شدن وجود دارد؟

< span> من عادت به سیگار کشیدن و گه می کردم. بنابراین ، مانند هر پارکینگ. شما فقط با پسران خود خنک شده اید و برای ساعت های طولانی کاملاً کاری نکرده اید. اما هرچه بزرگتر شدم ، دیگر واقعاً زیاد لرز نمی دهم. شما اگر بیایید سائوگا فقط نمی خواهید من را آویزان کنید. من ممکن است به یک باشگاه استریپ بروم ، ممکن است من را آنجا ببینید. این احتمالاً بهترین جواهرات ساوگا ، کلوپ های استریپ است. چیزهای زیادی وجود دارد ، اما کافه آتلانتیس ، این یکی از موارد مورد علاقه من است.

اما بله ، این روزها ممکن است فقط به پارک بروم ، یا به طور تصادفی به Lakeshore یا برخی از گله ها بروم. نسیم خوبی بگیرید. من دیگه حتی خیلی زیاد علفهای هرز سیگار نمی کشم این معمولاً تمام آنچه در ساگا وجود دارد است. “شما می خواهید پیوند برقرار کنید؟” و سپس شما فقط بلند می شوید و گریه می کنید. اما اخیراً ، من فقط در خانه می مانم ، کتاب می خوانم ، می دانید؟ لانگ و گه. من فقط سعی می کنم سوپراستار شوم ، بنابراین من سلامتی خود را جدی می گیرم. مجبور به ترک ساختگی شدم ، مجبور شدم بالونی را ترک کنم. سعی می کنم تارهای صوتی را روان نگه دارم. می دانید ، روز عجیب و غریب ممکن است یک گرداب را بردارم و به ادواردو تبدیل شوم. ادواردو پسر ترسناکی است! بیش از حد ادواردو را دوست دارد. او خیلی مهمانی می خواهد. او وقت چا-چا لا لا را دوست دارد ، می دانید؟

او مانند alter ego شماست. span >

دقیقاً همان چیزی است که ادواردو پسر بی مسئولیتی است.

چه چیزی می خوانید؟ < / span>

اوه ، می دانید ، مثل دکتر سئوس. من خواندن قافیه های مهد کودک را دوست دارم ، فقط برای اینکه خون جاری شود. شناختی من قدرت ، هر معنای آن چیست.

<آبگرم n> هنوز با Drake صحبت می کنید؟ آیا او در مورد حرکتهای بعدی و حرفه شما به شما مشاوره می دهد؟

من اینقدرها پیش نمی روم اما او این موضوع را آشکار کرد که با من قیافه می کند و هر وقت از شنیدن موسیقی جدید هیجان زده است من انداختم. بنابراین این چه خبر است.

باحال است ، مرد. باید فوق العاده دلگرم کننده باشد. اکنون به دنبال چه اهدافی هستید؟ می خواهید به چه نتیجه ای برسید؟

اهداف ، وای. سوال خوبی است من واقعاً فقط می خواهم که بتوانم به تعداد بیشتری از مردم که می توانم دسترسی پیدا کنم و واقعاً این را تا جایی که می توانم بردارم. من یک جورهایی ساحل شده ام. فقط کمی از موج سوار می شود. اما من هیجان زده هستم که می بینم چقدر خودم را فشار می دهم و واقعاً می بینم که چقدر می توانم آن را بردارم. من معتقدم که من حتی سطح توانایی های خودم را هم خراش نزده ام. من فقط نوعی کمترین حد را انجام می دهم ، می دانید؟ اما من پروژه های زیادی برای مردم در نظر گرفته ام ، بنابراین مطمئناً می توانید نسخه های بیشتری را از سال آینده انتظار داشته باشید. تصاویر بسیار بیشتر. خیلی بیشتر فقط در تعامل با طرفداران و مردم است. کالاهای بسیار بیشتری از شخص Ramriddlz. و بسیاری از مطالب خوب؛ گه هایی که باعث خوشحالی شما می شوند.

در مصاحبه های قبلی ، گفته اید که والدین شما در زندگی حرفه ای موسیقی شما واقعاً باحال نبودید. آیا از آن زمان تغییر کرده است؟ آیا آنها سرانجام آمده اند؟

آنها قطعاً این کار را نکرده اند. آنها هنوز مانند “اوه باحال ، شما موسیقی می سازید؟ شاید چیزی بسازید که دوستانم بتوانند به آن گوش دهند.” آنها مانند “همه دوستان من شما را در اینستاگرام دنبال می کنند. گول خورده تمام کاری که شما می کنید این است که چیزهای گنگ را پست کنید. چه جهنمی؟ ” و من دقیقاً مانند “لعنت ، من نمی دانستم که این کار را برای دوستان شما انجام می دهم.” اما بله ، این هدف نهایی است: اینکه بتوانم افراد بیشتری را مجذوب خود کنم. این همان چیزی است که من سعی می کنم با آلبوم. خواهیم دید که مردم به سمت آن گرایش پیدا می کنند.

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان