Quavo با هودی های جدید برخاست می کند و عواید آن به بنیاد می رسد

Quavo در حال همکاری با برند Legends برای Rocket Fairfax Hoodie است، یک سویشرت جدید که به افتخار تیک آف که سال گذشته در هیوستون مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، منتشر شد.

Quavo روز جمعه برای اعلام این خبر به اینستاگرام رفت. تمام عواید این هودی که به قیمت 140 دلار به فروش می رسد، به بنیاد Rocket TakeOff اهدا خواهد شد که مدت کوتاهی پس از مرگ غم انگیز رپر تأسیس شد.

Quavo در توضیح پست خود نوشت: «قوی ترین پیوند در جهان #OBFIL @legends نسخه محدود Rocket Hoodie». «تمام درآمدها به نفع بنیاد موشک است. برخاست برای همیشه.”

کواوو گفت: «مأموریت بنیاد سرمایه‌گذاری و ارتقای مداخلات خشونت‌آمیز جامعه و جایگزین‌های مثبت برای جوانان و ایجاد بستری برای رهبران تأثیرگذار برای مبارزه با خشونت روزانه در شهرها و محله‌های ما است. بنیاد راکت در چهار طرح قدرتمند سرمایه گذاری کرده است: صندوق اقدام عدالت اجتماعی، Hope Hustlers، Live Free، و انجمن فارغ التحصیلان مجرم. ما معتقدیم که این گروه ها به قطع چرخه خشونت در آتلانتا کمک می کنند و جوانان را در مسیر مثبت قرار می دهند.

اوایل این هفته، Offset با خالکوبی جدیدی که در اینستاگرام از آن رونمایی کرد، از Takeoff تقدیر کرد.

افست پست خود را در کنار یک موشک، قلب و شکلک کبوتری شرح داد: «دوستت دارم 4 لیتر و بعد».

ادای احترام جدید افست برای Takeoff را در زیر ببینید و هودی جدید Quavo را برای خواننده رپ فقید در بالای صفحه اینستاگرام ببینید.