پیتر هوک می گوید که فلفل قرمز داغ فلفل به او و برنارد سونر دوباره آموزش داده اند که چگونه می توانند ‘Dawn Fades’

را بازی کنند

پیتر هوک یادآوری کرد که چگونه او و برنارد سومنر قبل از پخش این بازی با مبی در سال 2001 ، دوباره با عنوان “تازه سحر و جادو” بخش جوی بخش دوباره آموزش داده شد.

دوتایی Joy Division توسط مبی برای اجرای آهنگ 1979 که در اولین آلبوم گروه “ناشناخته های ناشناخته” حضور داشت ، دعوت شد ، در حالی که New Order در حال گشت و گذار با هنرمند “Play” به عنوان بخشی از “منطقه 1” خود بود. تور آمریکای شمالی در سال 2001.

در طی مصاحبه جدیدی که با هوک برای یک رویداد آنلاین “در مکالمه” انجام شد تا به مناسبت چهلمین سالگرد “نزدیکتر” بخش Joy Division انجام شود ، هوک یادآوری کرد که چگونه موسیقی موسیقی بعید از Chilis به وجود آمد.

تبلیغات

“يکي از بزرگترين لحظات من زماني بود که ما با موبی گشت و گذار کردیم ، و او در حال بازی کردن “جدید طلوع محو” بود. او به برنارد و من گفت: ‘چرا شما دو نفر از خواب بلند نمی شوید و این کار را با ما انجام می دهید؟ بیا ، عالی خواهد بود ، “هوک به یاد آورد.”

“ما گفتیم:” خوب ، ما آن را نمی دانیم. “و [مبی] مجبور شد فلفل قرمز داغ را به تدریس برنارد و من موسیقی” جدید جدید سپید “را یاد بدهد تا بتوانیم بیرون برویم و با آن بازی کنیم. او را روی صحنه. ”

در اینجا با هوکی فاش کرد که چگونه فلفل قرمز داغ فلفل باید به بخش جوی آموزش نحوه بازی “جدید طلوع محو” را با موبی… آموزش داد …

ارسال شده توسط پیتر هوک و نور در شنبه 25 ژوئیه 2020

هوک اضافه کرد: “فکر می کنی هرگز فراموش نخواهی کرد [چگونه ترانه را نواختی] ، مگر تو؟ آن یکی از عجیب ترین لحظات زندگی من ، آن قسمت خاص بود.

“با افرادی که معاصر شما هستند ، قهرمانان شما از بسیاری جهات – و آنها در آنجا نشسته اند که آهنگ گروه شما را برای گروهی که 40 سال پیش به پایان رسانده ، به شما آموزش می دهند.”

تبلیغات

در اوایل این ماه ، هوک در مورد بازی صحبت کرد برای اولین بار “ببند” به طور کامل با توصیف آن به عنوان یکی از “عالی ترین” لحظه های او به عنوان یک نوازنده.

تبلیغات