NLE Choppa به Meagan Good پاسخ می‌دهد و می‌گوید او خیلی جوان است تا با او قرار بگذارد

NLE Choppa فکر نمی کند که تفاوت سنی بین او و Meagan Good مهم باشد.

این خواننده رپ از طریق توییتر به او پاسخ داد و نوشت: «عزیزم تو خیلی پیر نیستی، من خیلی جوان نیستم، ما فقط در چشم خدا هستیم. آیا می توانیم آمین بگیریم؟ @MeaganGood.”

کل این رفت و آمد زمانی شروع شد که NLE ظاهر شد نمایش جیسون لی و متعاقباً پس از اینکه لی با Good for NLE تماس گرفت و او ظاهراً تلفن رپ را قطع کرد، دلقک شد.

با این حال، به نظر می رسد که این بازیگر قصد پایان دادن به تماس را نداشته است. “من نکردم [hang up the phone]او به TMZ گفت. “ارتباطش قطع شد-مامانم زنگ زد و من دوباره با او تماس گرفتم، زیرا او یک مرد جوان بسیار شیرین است. من را ناراحت می کند که مردم سعی می کنند او را بکشند و اینطور به نظر برسد که او دارد ساده لوح می شود. نه، او بسیار، بسیار شیرین بود – بسیار بسیار محترم. و من دوباره تماس گرفتم، من او را بازی نکردم.”

وقتی از گود پرسیده شد که در طول مکالمه چه اتفاقی افتاده است، گود پاسخ داد: «من خیلی پیر هستم. شوخی کردم؛ او برای من خیلی جوان است، و اضافه کرد که او “قطعا متملق است.”

جیسون لی تماس غافلگیرکننده ای را با Good در یکی از اپیزودهای برنامه خود چند هفته پیش برقرار کرد، پس از اینکه او و NLE درباره مجرد بودن Good صحبت کردند. NLE پاسخ داد، “مرد، من منتظر او بودم.” او افزود: «من می‌خواستم او را به یک شام ببرم. می‌خواهم چند گل رز برنامه‌ریزی کنم. می‌خواستم کارهایی را انجام دهم که قبلاً هرگز برای Meagan Good انجام ندادم.»

قبل از قطع شدن تماس، این زوج چند جمله رد و بدل کردند. یک فاصله سنی 21 ساله بین Good و NLE وجود دارد: Good 41 ساله است و NLE قرار است در نوامبر 21 ساله شود.

گود ژانویه گذشته از همسر سابقش دوون فرانکلین طلاق گرفت. این زوج نه سال ازدواج کرده بودند. در آن زمان، گود گفت که طلاق او “دردناک ترین چیزی بود که تا به حال در زندگی ام تجربه کرده ام”، اما او “هنوز خوشبین است”. من هنوز به آینده امیدوار هستم. من هنوز – شاید این یک فصل نباشد، اما فقط احساس می کنم که این کار بعدی من در زندگی است و به خدا اعتماد دارم.