مکان موسیقی جدید New Merseyside The Futard Yard در اواخر سال جاری افتتاح خواهد شد

قرار است سالن موسیقی جدیدی در Merseyside درهای خود را در اواخر سال جاری باز کند. درهای ماه سپتامبر در زمانی که سالن های موسیقی زنده در سراسر انگلیس به دلیل بیماری همه گیرنده کرونوروئید با سخت ترین چالش های مالی روبرو هستند ، باز خواهد شد.

قرار است این مکان با ظرفیت 350 ظرفیت با مجموعه ای از نمایش های اجتماعی و دیجیتالی با فاصله روبرو شود ، پیش از استقبال مخاطبان با ظرفیت کامل ، هنگامی که دستورالعمل دولت اجازه دهد – به طور موقت برای اوایل سال 2021 برنامه ریزی شده است.

تبلیغات

اولین نمایش از نمایشگاه Birkenhead خواهد بود خود او درو سلاح ، که در روز شنبه 19 سپتامبر به یک جمعیت مسافت اجتماعی بازی خواهد کرد.

کریگ پنینگتون ، بنیانگذار آینده آینده گفت: “ما اعتقاد داریم که آینده بیش از گذشته به آینده نیاز دارد.”

حیاط آینده در ماه سپتامبر افتتاح می شود. اعتبار: مطبوعات

را فشار دهید

“درست است ، این یک زمان چالش برانگیز است ، اما ما معتقدیم که تجربه قفل نشان داده است که یک جامعه چقدر قدرتمند است و ما می خواهیم فضایی را برای اجتماع محلی خود فراهم کنیم. ما همچنین شاهد انفجاری در پخش مستقیم و عملکرد دیجیتال بوده ایم که بسیار استقبال شده است و اینجا برای ماندن است ، اما این جایگزین موسیقی زنده نمی شود.

“افرادی که عاشق موسیقی زنده هستند ، کاملاً فهمیده اند که چقدر برای آنها مهم است ، چه نقشی در زندگی آنها دارد. ما متعهد هستیم که یک مکان جدید برای قهرمانی و پشتیبانی از موسیقی جدید در بیرکنهد ایجاد کنیم. “

لوئیزا روچ ، او درو درو ، اسلحه گفت ، “حالا که من مکان را دیدم ، واقعاً از بازی در اینجا هیجان زده ام. من واقعاً دوست دارم آنچه در آن مکان اتفاق می افتد: بسیار خوب است که چنین چیزی را در آستان خود داشته باشم. من نمی توانم صبر کنم تا در صحنه آینده باشم و دوباره این تعامل را داشته باشم. این یک قدم در جهت درست است ، تا زمانی که ما بر سر این بیماری همه گیر هستیم ، به درستی انجام دهیم. ”

تبلیغات

تعداد بسیار محدودی از بلیط های محل برگزاری ، پنج شنبه 30 ژوئیه در futureyard.org در کنار گزینه خرید بلیط دیجیتالی ، به فروش می رسند.

این مکان همچنین برنامه های جسورانه ای را برای تبدیل شدن به اولین مکان موسیقی خنثی کربن در انگلستان ، با همکاری همکاری با محیط زیست کم کربن دانشگاه لیورپول جان مور ، در اختیار دارد.

این اطلاعیه پس از تایید هفته گذشته تأیید شد که اولین بخش صندوق 1.57 میلیارد پوند دولت برای محافظت از صنایع فرهنگی و هنری انگلستان برای نجات از بسته شدن درهای خود از سالن های موسیقی مردمی استفاده می شود.

در بیانیه ای ، الیور داودن ، وزیر فرهنگ تأیید كرد كه 2.25 میلیون پوند بودجه اضطراری برای تأمین آینده آینده تا 150 سالن در سراسر كشور استفاده خواهد شد.

بسته پشتیبانی توسط شورای هنری انگلستان (ACE) اداره خواهد شد و به طور خاص مکانهایی را که توسط Music Place Trust معرفی شده اند را در معرض خطر جدی بسته شدن قرار می دهد.

تبلیغات