Medhane ادعاهای تجاوز جنسی را تکذیب کرد

رپر Medhane ادعاهای تجاوز جنسی که علیه وی در رسانه های اجتماعی انجام شده است را رد کرده است ، اما” رفتار مشکل ساز “را اذعان کرده است.

هنرمند بروکلین توییتر برای اعتراض به این ادعا پس از موضوعاتی که در مورد hiphopheads subreddit منتشر شده است ، پست های رسانه های اجتماعی را که بایگانی شده است ثبت کرده و مدارک اتهامات چندین زن علیه Medhane را بایگانی کرده است.

این همچنین شامل پیامهایی از همكاران موسیقی وی MIKE و Mavi است كه هرگونه حمایت از وی را انكار می كنند.

تبلیغات

مانه دیروز (28 ژوئیه) بیانیه ای را منتشر کرد ) نشان می دهد که برخورد جنسی که منجر به این ادعاها شده است در حال توصیف نادرست است.

او گفت: “تجاوز قابل مجازات و فراموش نشدنی است. من از این ادعاها عمیقاً رنج می برم. حمایت ما از گفتن حقیقت و افشای آن ناشی می شود. من با یک زن رابطه جنسی داشتم و درباره او با شخص دیگری ضعیف صحبت کردم

“من تصدیق می کنم که این یک رفتار مشکل ساز است و از آن زمان تاکنون تلاش کرده ایم با این زن جوان اصلاحاتی انجام دهیم. بعد از توییت او که در آن او مرا تجاوزکار خوانده بود ، به او رسیدم تا بفهمم که چگونه او را احساس کردم و چه کاری می توانم انجام دهم تا بتواند صدمات را اصلاح کند. او پاسخ نداد

“با توییت ها و بازتوییت های افراد این اتهام ، من باید پاسخ دهم حتی اگر انجام چنین کاری ، من را در موقعیت گفتن یک زن جوان قرار ندهد که یک برخورد جنسی را نادرست نشان می دهد.”

“صحبت نکردن از زن پس از رابطه جنسی با او اشتباه است و من عواقب آن رفتار را می پذیرم ، زیرا واقعاً سوءاستفاده عاطفی است. من در حال یادگیری از این تجربه هستم و همچنان به فضایی برای برقراری ارتباط با متهم و خانواده وی در تلاش برای بهبودی به روشی جامع خواهم پرداخت. صلح. ”

تبلیغات

این پس از یک داستان اخیر اینستاگرامی از به حسابbadwisdomfromtito که می خواند: “زنان عزیز: ازmedhonny خودداری کنید و او را در اینجا مجبور کرد تا زنان را مجبور کند + او دستکاری شده است و کافه هایش حتی اصابت نمی کنند.”

یک پست پیگیری از همان کاربر ، که خود را به عنوان David Cabueñas معرفی کرد ، ادامه داد: “آخرین پست مال من نیست ، اما من چندین نفر را می شناسم که تجاوز و دستکاری جنسی از او را تجربه کرده اند. این داستان من برای گفتن نیست بلکه می توانم قول بدهم که الگویی با این مرد وجود دارد. “

این حساب بعداً صفحه های پیام هایی را که گفته می شد از Medhane است خواست از Mavi برای کمک به او برای پخش حادثه با شخصی که هر دو آنها را می شناسند ، به اشتراک گذاشت.

هنگامی که اتهامات علیه مدنه در رسانه های اجتماعی روشن شد ، ماوی روز یکشنبه (26 ژوئیه) توییت کرد: “dms باز است. سعی نکنید حریم خصوصی بازماندگان را نقض کنید. همچنین من در مورد همه چیز در توییتر 3wk پیش صحبت کردم ، پاسخ های من را بررسی کنید. “

ماوی در اوایل این ماه به توئیتی از اوایل این ماه اشاره کرد: “اگر همه روابط شما با زنان وارد شود به شما آسیب وارد می کند و یا نارضایتی می کنید ، چگونه” به کار گرفته می شود “شما نمی توانید شایعات عمیقی در مورد آنها ایجاد کنید. طبیعت درونی. ”

در یکی از چندین پاسخ ، وی توضیح داد: “کلاه! من از آن زمان هیچ حرکتی عمومی و خصوصی را انجام نمی دهم و فقط تصمیم گرفتم که درگیر شوم چون عدم آشنایی من با آن ها و شهر و من و برادرم را فشار داده ایم تا آن را درست و صحیح انجام دهیم. ”

میکی در استوری اینستاگرام خود به اوضاع پاسخ داد و نوشت: “می فهمم که چگونه ممکن است در رسانه های اجتماعی به نظر برسد که n **** ها در این فرهنگ فضاهای سمی و خطرناک خود راضی هستند اما در زندگی واقعی من”. من هر کسی را که می دانم متجاوز بوده است ، از هم جدا و مسئولیت پذیر دانستم.

“من نمی خواهم جدا از آینده ای باشم که از این نوع رفتار تشکیل شده باشد و من هم سعی نمی کنم از آن محافظت کنم. من در مورد سیاست رپ یا تصویری که با آن همراه است ، درک نمی کنم و یا اهمیت نمی دهم ، به مردم اهمیت می دهم

“بسیاری از این افراد در مورد موقعیت هایشان با زنان فحش می دهند اما هرگز در مورد کثیفی که انجام می دهند جلوی چشمشان را نمی گیرند ، به همین دلیل است که اکثر اوقات من خودم خانه هستم. من همچنین می فهمم که با بستری که دارم ، کارهای بیشتری برای تغییر شرایط این کار وجود دارد.

“من نمی خواهم به افرادی که ممکن است توسط این افراد صدمه دیده باشند ، فشار بیاورم و نمی خواهم با این افراد در ارتباط باشم و اجازه دهم که سوء استفاده کنندگان بیشتری به هرجامعه ای که من از آنها جدا هستم نیز بپردازند.”

“در مورد هر چیز دلسوزانه ای که من انرژی و قلبم را به آنها متمرکز می کنم باید بر اساس عشق ، مراقبت و امید باشد که باعث شفافیت بیشتر شود. من بهترین استفاده از صدای من در رسانه های اجتماعی نیستم اما می خواهم در بیان اینکه چه احساسی دارم و چه چیزی در نظر دارم ، بهتر شوم.

“این جایی است که من در زندگی ایستاده ام و می خواهم به مردم اجازه دهم که بدانند اگر آنها برای چیزی متفاوت از من ایستاده اند ، بنابراین من به هیچ وجه از نزدیکی با آنها نیستم ، به خصوص اگر آنها هیچ نگرانی در برگزاری ندارند. خودشان پاسخگو باشند یا متوجه باشند که کار اشتباهی انجام داده اند.

“همچنین ، هر تعاملی که من با مدیان داشته ام از آنجایی که من از اوضاع مطلع شدم ، او را پاسخگو می داند و به او می گوید که وی مسئول صدمه زدن به این زن است. و فکر می کنم هرکسی که دوستش داشته باشد یا از او مراقبت کند یا به مردم عشق و علاقه داشته باشد ، باید همین کار را انجام دهد. ”

NME برای اظهارنظر بیشتر به نمایندگان Medhane رسیده است.

تبلیغات