Lil Wayne موزیک ویدیوی جدید “Something Different” را فاش کرد

Lil Wayne به تازگی تصاویر جدید الهام گرفته از DJ Khaled را برای آهنگ خود “Something Different” در جدیدترین میکسپیپ خود ، بدون سقف 3.

این ویدئو به کارگردانی خود وین ساخته شده است و به سبک مشابه آهنگ DJ Poped و DJ Draled ساخته شده است ، جایی که آنها جاستین بیبر را جایگزین Drizzy می کنند. وین در حالی که به آهنگ نزدیک می شود در حالی که به خانه خالی خود می رود و زیبایی زیبایی آن را دارد ، دیده می شود. این تصاویر همچنین به روشی که Drake برای فیلمبرداری فیلم “Toosie Slide” در اوایل سال جاری انتخاب کرد ، شبیه است و اساساً گشتی در عمارت جدید خود می زند.

تصاویر کاملاً متناسب با این آهنگ است ، مخصوصاً با در نظر گرفتن “Something Different” وین را پیدا می کند که از ضرب آهنگ Drake که در آخرین آهنگ خود “حالا بخند ، بعداً گریه کن” استفاده کرده است ، اما اینجا Tunechi-touch خود را ارائه می دهد. این آهنگ از قسمت سوم قسمت وین است بدون سقف سریال مخلوطی که اواخر ماه نوامبر حدود پنج سال پس از انتشار آن را رها کرد بدون سقف 2.

وین به طور انحصاری به گفت: “به نظر می رسید بازی میکس تیپ یک هنر در حال مرگ است و از آنجا که من یکی از پیشگامان این کار هستم ، و این نقش بزرگی در کار من داشت ، احساس کردم که احیای آن فقط درست است.” مجتمع قبل از انتشار “همچنین ، بسیاری از آهنگهای اینجا وجود دارد که من می خواستم راه خود را بکشم!”

این آهنگ تنها آهنگی نیست که از تأثیر Drizzy در آن برخوردار است. این دو همکار دیرینه بار دیگر در “BB King Freestyle” با یکدیگر متحد شدند ، جایی که هر دو وین و دریک با یک سرعت آرام میله های تجاری را معامله می کنند.

به سبک مناسب میکس تیپ ، بدون سقف 3 همچنین در ابتدا در Datpiff قبل از اینکه بعداً به سرویس های جریانی وارد شود ، آزاد شد. ویدیوی جدید لیل وین را برای “Something Different” از بالا ببینید.