Latto در مورد واقعیت های انجام جراحی پلاستیک بحث می کند

ظاهر فیزیکی لاتو اخیرا خبرساز شده است.

ماه گذشته، در برنامه Apple Music خود رادیو 777، این جوان 24 ساله به صورت آنلاین ترول هایی را لمس کرد که او را “پیرزن سفیدپوست” خطاب می کردند. اکنون، این زن بومی آتلانتا در آخرین قسمت برنامه خود با خواهرش، بروکلین نیکول، درباره جراحی پلاستیک صحبت می کند.

لاتو اعتراف می کند که “کار کمی” روی بدنش انجام داده است. او ادامه می دهد: «یک چیز در مورد آن، اگر می خواهید آن را انجام دهید، آن را درست انجام دهید. من می خواهم آن را درست انجام دهم. درستش کردم

او در مورد انتقاد از انجام عمل جراحی صحبت می کند. “زمانی که من عمل جراحی خود را انجام ندادم، آنها مانند “اوه، او شکل سمت سفیدش را داشت.” … و بعد وقتی که من عمل جراحی را انجام دادم، این بود: “اوه او خراب شده است.” اوه خیلی سنگین است.»

او به بروکلین توضیح می‌دهد که به خواهرش یا هیچ زنی توصیه نمی‌کند که تحت عمل جراحی قرار گیرند، زیرا این یک “راه حل دائمی” نیست.

من از کسی که آنجا بوده به شما می گویم، این کار را انجام داده، آرامش را در حالت طبیعی خود بیابید. چون عیبی و عیب دیگری و عیب دیگر و عیب دیگری پیدا می کنی.»

لاتو ادامه می دهد: «من به طور کلی طرفدار زنان هستم. جراحی، طبیعی، هر چه باشد. هر طور که می خواهید آن را بازی کنید، فقط مطمئن شوید که این چیزی است که با آن راحت هستید، اما من فکر می کنم اکنون جراحی بسیار محبوب است. این بیشترین چیزی است که سعی می کنم به شما یادآوری کنم. در مورد تله های رسانه های اجتماعی و هر چیز دیگری اینقدر ساده لوح نباشید، زیرا هرگز به اندازه کافی برای چشم خارجی خوب نخواهید بود. او می افزاید: «شما هرگز برنده نخواهید شد. پس فقط در درون خود آرامش پیدا کنید، هر کاری که می خواهید انجام دهید، آن را انجام دهید.”

مکالمه لاتو و بروکلین نیکول را از بالا تماشا کنید.