کتی پری می گوید که او و تیلور سوئیفت به دشمنی پایان دادند تا نمونه خوبی برای هواداران جوان

کتی پری نشان داد که بخش عمده پایان دادن به گوشت گاو دیرینه اش با تیلور سویفت این بود که یک نمونه مثبتی برای هواداران جوان باشد.

پری گفت ، ستاره های پاپ “سوء تفاهم” داشتند که او ادعا می کرد با توجه به پوشش رسانه ای به تنهایی منفجر شده است. وی گفت: “آنچه من از آن بسیار سپاسگزارم این است که ما این کار را بطور علنی انجام دادیم و نمونه ای از رستگاری برای دختران جوان بود.”

پری در مورد سقوط گذشته باز شد و به برنامه رادیویی هوارد استرن گفت این هفته گفت: “شایعات در زندگی می توانند آسانسور را بگیرند اما حقیقت پله ها را می گیرد. فقط زمان می برد. ”

تبلیغات

او همچنین به استرن گفت که معتقد است زن به وضعیت کمک نکرد. “شما هرگز مقالاتی راجع به اد شیرن و جاستین بیبر در یک دعوا یا شاون مندس و نیال هوران در یک دعوا نمی بینید.
پری از روابط خود با سوئیفت اضافه کرد: “اکنون ، ما بسیار دوستانه هستیم.” “من همیشه بهترین او را می خواستم و اکنون می توانیم در مورد بهترین چیزی که برای یکدیگر می خواهیم صحبت کنیم.”

این دو هنرمند سال گذشته در موزیک ویدئو برای تک آهنگ Swift “You need to Calm Dow” با هم آشتی کردند. پری لباس همبرگر پوشید ، همخوانی با سویفت که به عنوان سیب زمینی سرخ کرده بود. پری با انتشار عکسی در اینستاگرام خود از این جفت در آغوش مجموعه این ویدئو با: “این وعده غذایی بدون BEEF #MeatFreeMonday است.”

پری مشهور سوئیفت در طول تورنمنت دوم “اعتبار” در سال اخیر ، شاخه زیتونی تحت اللفظی را ارسال کرد ، که به گفته وی سرآغاز آشتی این زوج بود.

تبلیغات

در سایر اخبار ، اخیراً پری جزئیات آلبوم پنجم او. “لبخند” ، ششمین آلبوم خواننده و اولین بار او از سال 2017 “شاهد” از سال 2017 منتشر می شود.

تبلیغات