جان لجند در تئاتر دالبی لس آنجلس روی صحنه رفت تا اشک آور باشد اجرای “Never Break.”

“او برای کریسی است” ، وی با اشاره به همسرش “کریسی تیگن” گفت: “این قسمت بخشی از بیلبورد چهارشنبه شب بود. مراسم اهدای جوایز موسیقی ، به میزبانی کلی کلارکسون. برنده American Idol Legend را معرفی کرد و در “” این زمان بسیار دشوار “به او و خانواده اش تسلیت گفت.

” او و کریسی فقط این روش گرم را دارند که ما را به دنیای خود ، اوج ها و پستی ها دعوت کنند. ، “کلارکسون گفت. وی گفت: “قلب ما هر دو در این زمان بسیار دشوار به سمت شما می رود و من سپاسگزارم که شما همچنان در نور و استعداد خود با همه ما بخاطر اجرای بسیار ویژه ، احتمالاً مورد علاقه شب من شریک هستید.” “این” هرگز شکستن “با جان لجند است.”

اجرای لجند کمتر از دو هفته بعد از اعلام تایگن از دست دادن سومین فرزندشان ، پسری به نام جک انجام شد. تایگن خبر دلخراش را پس از بستری شدن در بیمارستان با خونریزی بیش از حد ، در یک پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشت.

“من تقریباً در نیمه راه بارداری قرار دارم و خون یک ماه است ، شاید کمی کمتر از یک ماه است. … “او در پایان ماه سپتامبر نوشت. “قطعاً لکه بینی نیست. بسیاری از افراد لکه بینی می کنند و این معمولاً خوب است. مال من زیاد بود.”

اندکی بعد ، تیگن فاش کرد که بارداری خود را از دست داده است.

“ما هستیم شوکه شده و از نوع دردی عمیق است که فقط در مورد آن می شنوید ، دردی که قبلاً هرگز احساس نکرده ایم. ما با وجود کیسه ها و کیسه های انتقال خون ، هرگز نتوانستیم خونریزی را متوقف کنیم و مایعات مورد نیاز کودک را به او بدهیم. فقط کافی نبود ، “او نوشت. “… به جک ما – بسیار متاسفم که لحظات اولیه زندگی شما با مشکلات زیادی روبرو شد ، به طوری که ما نتوانستیم خانه ای را که برای زنده ماندن به آن نیاز داشتید به شما بدهیم. ما همیشه شما را دوست خواهیم داشت.” / p>

همچنین