مکعب یخی به ایجاد یک “پلت فرم سیاه ترامپ” کمک کرد و طرفداران بیش از این او را صدا می کنند

برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

یخ مکعب با کمپین انتخاب مجدد ترامپ کار کرد و طرفداران از شنیدن آن خوشحال نیستند.

سه شنبه بعد از ظهر ، مشاور ارشد ترامپ 2020 کاترینا پیرسون با انتشار توئیتی از جانباز هیپ هاپ “به خاطر تمایل” برای همکاری با دولت ترامپ در “طرح پلاتین” – بسته 500 میلیارد دلاری که گویا به جوامع سیاه پوستان کمک خواهد کرد ، تشکر می کند. این طرح ایجاد 3 میلیون شغل جدید ، فشار در اصلاح عدالت کیفری ، بهبود دسترسی به آموزش و فرصت های شغلی بهتر ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و تعیین ژانویه نوزدهم به عنوان تعطیلات ملی است.

Cube پاسخ داد ، “حقایق : من CWBA را بیرون آوردم. هر دو طرف با من تماس گرفتند. Dems گفت ما پس از انتخابات به CWBA صحبت خواهیم كرد. مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از صحبت با ما در مورد CWBA برخی از اصلاحات را در برنامه خود ایجاد كرد. “

این هنرمند / بازیگر اظهار نظرهای بحث برانگیزی مبنی بر عدم تمایل به رای دادن به بلیت دموکرات ها کرده است. در طول مسابقه 2020 ، مکعب به طور مداوم از هر دو طرف می خواست که در مورد چگونگی کمک به سیاه پوستان آمریکایی توضیح دهند. وی همچنین از سیاستمداران خواست که “قرارداد خود با آمریکای سیاه” را امضا کنند ، که در آن تعدادی از تعهدات مربوط به اصلاح زندان ، اعطای وام به بانک و موارد دیگر تعیین شده است.

در 11 اکتبر ، 51 ساله – قدیمی نگرانی های خود را درباره سیستم دو حزبی فعلی کشور تکرار کرد. وی بار دیگر این س questionال را مطرح كرد كه آیا دو حزب مهم واقعاً متعهد به كمك به جوامع سیاهپوست هستند؟ مکعب یخی واکنش منفی خود را به دلیل امتناع از تأیید جو بایدن و کمالا هریس تأیید کرد و پیشنهاد کرد که دموکرات ها رای سیاه را مسلم می دانند.

وی ادامه داد که با دموکرات ها و رهبران جمهوری خواه تأكید كردند كه به هیچ كدام از آنها اعتماد ندارد.

وی در یك ویدئو گفت: “هیچ رئیس جمهوری درست توسط ما عمل نكرده است.” “بنابراین ، من به هیچ یک از آنها اعتماد ندارم. گذاشتن امیدها و آرزوهایمان در پشت هر یک از آنها فقط کارساز نیست. … من با آنها ارتباط برقرار کرده ام ، سعی کردم در مورد این مسائل واقعی صحبت کنم. راست ، من معتقدم که دموکرات ها خوب بوده اند … من واقعاً نمی بینم که آنها سیاست های خود را به جهتی متفاوت فشار دهند. ” وی افزود که دموکراتها “هر مشهور سیاه پوست و گله تیم خود را به خدمت می گیرند ، بنابراین آنها فقط می فهمند:” به مکعب بگویید تا حرفهای خود را ببندد و رأی دهد. ” من نمی خواهم این کار را انجام دهم. من می خواهم برنامه را فشار دهم. “

وی ادامه داد:” ما همچنین با جمهوریخواهان ملاقات کردیم … آنها بخاطر آنچه ما “آنها گفته اند. آنها 500 میلیارد دلار روی میز گذاشته اند. اما كی می داند واقعاً چه اتفاقی می افتد. من فقط می دانم كه یكی از آنها برنده خواهد شد. و من نمی دانم كه واقعاً برای ما مهم است.” < اخبار مربوط به دخالت ادعا شده مکعب در طرح پلاتین بلافاصله انتقاداتی را برانگیخت ، زیرا بسیاری از این هنرمندان را "فروختن" و "یک دستکاری" نامیدند. برخی از کاربران توییتر او را به دلیل عدم شفافیت کامل در کار با دولت ترامپ مورد انتقاد قرار دادند و ادعا کردند که اظهارات قبلی وی تصور غلطی را ایجاد کرده است که وی تمایلی به حمایت از هیچ یک از طرفها ندارد. .

همچنین

را نیز تماشا کنید