جک شرمن ، گیتاریست سابق Red Hot Chili Peppers ، در 64

Jack Sherman gu گیتاریست دوم Red Hot Chili Peppers ، که در اولین آلبوم خود با عنوان گروه بازی کرد و اولین بار در ایالات متحده آمریکا اجرا کرد – همانطور که این گروه در رسانه های اجتماعی فاش کرده است ، درگذشت. “ما از خانواده RHCP دوست داریم که آرزو کنیم جک شرمن قایق بادبانی کند و به دنیای فراتر از جهان بپردازد ، زیرا او گذشت ،” در بیانیه ای در مورد عنصر RHCP توییتر . وی گفت: “او یک شخص منحصر به فرد بود و ما از همه اوقات خوب ، بد و بین او تشکر می کنیم صلح بر روی سکوی بوگی. ” وی 64 ساله بود.

شرمن پس از عزیمت گیتاریست موسس هیلل اسلواکی به RHCP پیوست. در حالی که اسلواکی در اولین آهنگ خود در سال 1984 با تولید اندی گیل Red Hot Chili Peppers آهنگ نوشت ، اما در نهایت در هیچ آهنگی اصلی آلبوم ضبط نکرد. شرمن بعد از اولین درخواست ضبط ، و همچنین پیگیری ، Freaky Styley را نوشت ، اما او قبل از شروع ضبط اخراج شد ، پس از درخواست اسلواکی بازگشت به گروه. در حالی که او بعداً در شیر مادر و Abbey Road EP ظاهر می شد ، فلفل قرمز قرمز داغ تنها آلبومی بود که در آن خدمت کرد. به عنوان گیتاریست.

وقتی RHCP در سال 2012 وارد سالن مشاهیر راک اند رول شد ، شرمن و دیو ناوارو جزو گیتاریست های القایی تاریخ گروه نبودند (اسلواکیایی ، جان فروسانیانت ، و جاش کلینگهوفر). وی به Billboard at زمان. وی گفت: “من ادعا نمی كنم كه چیز دیگری را به گروه رسانده ام … اما اینكه در شرایط دشوار برای امتحان كردن كار مورد نظر امتحان شده ام ، و به نظرم این همان کاری است كه شما در یك شغل انجام می دهید. و این مورد بی احترامی بوده است. من مورد بی حرمتی قرار می گیرم و آن را می خورد. “