Finesse2Tymes به اتهاماتی که برادرش او را جعل کرده است پاسخ می دهد

Finesse2Tymes به دلیل اینکه گفته می شود شخص دیگری برای او در نمایشش اجرا کرده و هزاران دلار از پروموتور کلاهبرداری کرده است، مورد انتقاد قرار گرفته است.

XXL گزارش می دهد که بومی ممفیس قرار بود در یک باشگاه هانتسویل، آلاباما اجرا کند. فردی با ساختاری مشابه، با ماسک بالاکلوا و جواهرات Finesse2Tymes آهنگ‌هایش را روی صحنه رپ می‌کرد، اما بسیاری فکر می‌کنند که این او نبود.

تصور می شود که این برادر فینس بود که در واقع به جای آن اجرا کرد. ویدئوی بحث فینس با مروج برنامه در فیس تایم به صورت آنلاین منتشر شد و کندرا فلچر مجری برنامه نیز در فیسبوک درباره این اتفاق نظر داد.

او نوشت: “بنابراین mfs واقعاً یک MF می‌آورد که Finesse2Tymes نیست، برادرم BIG V که او را آورده است، حق دارد دیوانه شود.” “N***a یک قطره زد و همه چیز جهنم من برای او عصبانی هستم زیرا او به آن مرد 20 هزار تومان از قبل رسید و 20 هزار تومان در قسمت پشتی آن لیل با موهای بلوند کوتاهی که با آن آورده بودند پرداخت کرد. جعلی پولی را که پشت سر به او داده بود را از او گرفت. من آن را با چشمان خودم دیدم و زمانی که همه سعی می کردند ماشینی را که در خارج از خانه بودند متوقف کنند، TF را از آن خارج کردم. بنابراین در مجموع 40 هزار تومان در زهکشی هزینه کردند.

به گفته این رسانه، Finesse2Tymes بیانیه ای را از طریق استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

درست قبل از اینکه کسی کاری انجام دهد. فقط در صورتی که پست کنند. او در این کلیپ گفت: من اینجا هستم، در شهر. من در سوئیت های اسپرینگ هیل هستم. فقط در صورت ***یک گفتن من به شهر آنها نرسیدم. من آمدم.»

او همچنین می‌گوید که شخصی که اجرا می‌کرد تقلید او نبود، بلکه یک عمل افتتاحیه بود. او افزود: “من اجازه دادم که نمایش افتتاحیه من روی صحنه بیاید.” “آن n***a مست و پر از آن فنتانیل و لعنتی نزدیک بود. من رفتم.”