Creeper با به اشتراک گذاشتن تک آهنگ جدید” آلبوم جدید خود را بیشتر اذیت کرد. قلب “- آن را در زیر گوش دهید.

آلبوم Southampton یک هفته امروز (31 ژوئیه) دومین آلبوم خود را “Sex، Death & The Infinite Void” منتشر کرد.

ویل گولد ، خواننده آهنگ جدید ، گفت: “این آهنگ نخستین چیزی بود که ما در آنجا نوشتیم که با یک آواز سرب باریتون آزمایش کرده بودیم.”

تبلیغات

“با الهام از لئونارد کوهن و نیک غار من سعی کردم به روشی که قبلاً نمی خواندم ، بخوانم ، این را با حساسیت کشور که از طریق پیانو و گیتار آکوستیک برقرار کرده بودیم ، می خوانم.

با ترحیم این آهنگ در دومین اثر از روایت ما قرار دارد ، شخصیت اصلی ما در حال درک این است که برای اولین بار چه احساسی دارد. ”

آهنگ جدید آهنگهای اخیر “Born Cold” ، “All My Friends” و “Be My End” را در پیش نمایش آلبوم دوم بعدی ، دنباله های آلبوم اول گروه 2017 با عنوان “Eternity، In Your Arms” دنبال می کند. .

اخیراً درمورد آلبوم دوم و “بازپرداخت تهاجمی” گروه ، با NME صحبت كرد: “به طرز ترحم آمیز ، داستان عشق ممنوعه و گناهان مرگبار را روایت می كند. آهنگهایی در مورد نبردها با الکلیسم و ​​شبهای دیوانه کننده وجود دارد.

“برای همه یک انحطاط وجود دارد و آهنگ های گوتی عاشقانه شهوانی وجود دارد ، اما همچنین یک قلب واقعی به آن و یک غم واقعی برای همه چیز وجود دارد.”

تبلیغات

Creeper به تازگی تاریخ های برنامه ریزی شده و به روز شده تور انگلستان را برای سال 2021 به اشتراک گذاشته است – آنها “مارکس ، رابطه جنسی و مرگ و نامتناهی” را در مارس سال آینده در سراسر کشور می گیرند.

در ماه دسامبر ، این تور جدید با یک تورنمنت خاص از مباحث مربوط به زادگاهش در The Joiners در ساوتهمپتون برگزار خواهد شد ، جایی که این گروه هر یک از سه EP خود را به طور کامل در تمام حرکات بازی اجرا خواهد کرد.

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *