تک آهنگ Creeper “Heart Poisoned Heart” قبل از انتشار آلبوم جدید

Creeper با به اشتراک گذاشتن تک آهنگ جدید” آلبوم جدید خود را بیشتر اذیت کرد. قلب “- آن را در زیر گوش دهید.

آلبوم Southampton یک هفته امروز (31 ژوئیه) دومین آلبوم خود را “Sex، Death & The Infinite Void” منتشر کرد.

ویل گولد ، خواننده آهنگ جدید ، گفت: “این آهنگ نخستین چیزی بود که ما در آنجا نوشتیم که با یک آواز سرب باریتون آزمایش کرده بودیم.”

تبلیغات

“با الهام از لئونارد کوهن و نیک غار من سعی کردم به روشی که قبلاً نمی خواندم ، بخوانم ، این را با حساسیت کشور که از طریق پیانو و گیتار آکوستیک برقرار کرده بودیم ، می خوانم.

با ترحیم این آهنگ در دومین اثر از روایت ما قرار دارد ، شخصیت اصلی ما در حال درک این است که برای اولین بار چه احساسی دارد. ”

آهنگ جدید آهنگهای اخیر “Born Cold” ، “All My Friends” و “Be My End” را در پیش نمایش آلبوم دوم بعدی ، دنباله های آلبوم اول گروه 2017 با عنوان “Eternity، In Your Arms” دنبال می کند. .

اخیراً درمورد آلبوم دوم و “بازپرداخت تهاجمی” گروه ، با NME صحبت كرد: “به طرز ترحم آمیز ، داستان عشق ممنوعه و گناهان مرگبار را روایت می كند. آهنگهایی در مورد نبردها با الکلیسم و ​​شبهای دیوانه کننده وجود دارد.

“برای همه یک انحطاط وجود دارد و آهنگ های گوتی عاشقانه شهوانی وجود دارد ، اما همچنین یک قلب واقعی به آن و یک غم واقعی برای همه چیز وجود دارد.”

تبلیغات

Creeper به تازگی تاریخ های برنامه ریزی شده و به روز شده تور انگلستان را برای سال 2021 به اشتراک گذاشته است – آنها “مارکس ، رابطه جنسی و مرگ و نامتناهی” را در مارس سال آینده در سراسر کشور می گیرند.

در ماه دسامبر ، این تور جدید با یک تورنمنت خاص از مباحث مربوط به زادگاهش در The Joiners در ساوتهمپتون برگزار خواهد شد ، جایی که این گروه هر یک از سه EP خود را به طور کامل در تمام حرکات بازی اجرا خواهد کرد.

تبلیغات