Conway The Machine درباره تیراندازی به چهره فلج صحبت می کند

Conway The Machine اخیراً در مورد تیراندازی خود در سال 2012 صحبت کرد که باعث فلج بل و فلج شدن سمت راست صورتش شد.

خواننده رپ بوفالو به مصاحبه با او نشست ابرو در صبح برای صحبت در آلبوم آینده اش آیا او این کار را نمی کند، که جمعه پخش می شود و به نوبه خود در مورد تیزر تریلر پروژه بحث می کند که لحظه تغییر زندگی او را پس از اصابت گلوله به گردن و صورتش در سال 2012 مستند می کند.

کانوی در چهار دقیقه بالا گفت: «احساس می‌کنم که باید در مورد این چیزها صحبت کرد. “این به این دلیل نیست که “خوب این چیز جالبی است… اوه من تیر خوردم… اوه من این را پشت سر گذاشته ام”، مثل این است که واقعاً فرض این است که به مردم نشان دهیم هرگز تسلیم نشوند. من با تمام موانعی که فکرش را می‌کردم، بودم. من پسر بزرگتر در اتاق، در استودیو بودم، به من شلیک کردند، نیمی از صورتم فلج شده بود. من اهل بوفالو هستم، شما چنین چیزهایی را می دانید. و برای من اینها فقط موانعی بودند و تصور کنید اگر بتوانیم از آن دیوارها عبور کنیم چه چیزی می توانستیم باشیم. من فقط می‌خواهم با داستانم به مردم الهام بخشم.»

او ادامه داد: «وقتی در ابتدا این اتفاق افتاد، من فقط در آنجا بودم [the hospital] برای چند هفته و بعد بیرون آمدم. اما ببینید که من در کاپوت برای کسی که به سرش گلوله خورده و گردنش سریع چه می گویم. اما شما می دانید که وقتی بیمه شما آنقدرها خوب نیست و به بیمارستان های هود و این چیزها می روید چطور است. آنها به تخت‌ها و اتاق‌هایشان نیاز دارند، بنابراین فقط سعی می‌کنند شما را از آنجا بیرون بیاورند، و در واقع خیلی زود مرا رها کردند و مجبور شدم برای مدتی دیگر برگردم… یک عمل جراحی داشتم و آن هم فقط برای اینکه گلوله را از گردنم بیرون بیاورم.»

کانوی به این نتیجه رسید که به خاطر جایی که گلوله ها به او اصابت کرده “خوش شانس” بوده است، اما اعتراف کرد که آسیب عصبی صورتش “چیزی برای عطسه کردن” نبود.

او گفت: “این تنها چیزی بود که داشتم آسیب شدید عصبی در سمت راستم بود.” «واقعاً در تمام دست‌ها و پاهایم. هیچ حسی نداشتم، نمی‌توانستم این قوطی را بلند کنم، نمی‌توانستم به سمت حمام بروم. بنابراین حتی خارج از بیمارستان، من یک سال و نیم با آن دست و پنجه نرم می کردم.»

این اولین باری نیست که عضو سابق گریزلدا در مورد تجربه تیراندازی خود صحبت می کند. در مصاحبه با ورزشکاران در سال 2020، کانوی همچنین در مورد مسائل مربوط به سلامت روان ناشی از تجربه آسیب زا صحبت کرد.

من احساس نمی‌کنم که منقلب شده‌ام یا هیچ‌کدام از اینها، اما وقتی باید خود را در آینه نگاه کنید و می‌دانید که شبیه به نظرتان نیستید یا بچه‌هایتان باید ببینند، شما شبیه به هم نیستید. مامانت باید تو را اینطور ببیند، مطمئناً ضرر دارد و در ذهنت مثل یک جنگ است.» او اعتراف کرد. در ذهن من اینطور بود که “ای مرد، من حتی نمی خواهم مردم مرا اینطور ببینند.”

بخش ذهنی آن سخت تر از قسمت فیزیکی بود. مجبور شدم دوباره کالیبره کنم. قبل از اینکه بتوانم بدنم را تقویت کنم باید ذهنم را تقویت می کردم. یه دقیقه گمش کردم از نظر ذهنی در فضای خوبی نبودم.»

مصاحبه کامل را در بالا ببینید.