تفکرات مشترک Cardi B و Offset در مورد اهمیت Hip-Hop در شروع روند در میان بحث های Birkin

به دنبال هفته گذشته بیرکین مناظره ناشی از یک کلیپ زنده زنده اینستاگرام شامل Saweetie و Quavo ، Cardi B و Offset نظرات خود را در مورد بحث موازی در مورد تأثیر غیرقابل انکار هنرمندان در ایجاد محبوبیت بیشتر برند و شروع روندها به اشتراک گذاشته اند.

در یک Instagram عنوان روز یکشنبه ، افست به کسانی که سوال می کردند چگونه هنرمندان می توانند کیف های بیرکین را تهیه کنند پاسخ داد و اظهار داشت که نباید در مورد “دسترسی” هنرمندان سیاه پوست به وسایل لوکس بحث شود.

“اتفاقاً هیپ هاپ روندها را شروع می کند! ” وی گفت.

اندکی پس از آن ، Cardi B یک ویدیوی تقریباً چهار دقیقه ای در این زمینه به اشتراک گذاشت.

“من این توییت را دیدم که مرا به خود اختصاص داده بود و رپرهای زن دیگری نیز روی آن بودند کاردی در کلیپ اینستاگرام گفت ، آنها در مورد اینکه آیا ما می توانیم بیرکینز را از فروشگاه هرمس تهیه کنیم صحبت می کردند. “آنها همچنین صحبت می کردند و همچنین می گفتند که چگونه ما از ارزش کیسه هرمس بیرکین صرف نظر می کنیم و من این را جالب دیدم.”

از آنجا ، کاردی اشاره کرد که او تازه چهار کیف از فروشگاه گرفته است در اوایل آن روز قبل از غوطه وری در توضیح اینکه چگونه استدلال تلاش برای استهلاک معتبر نیست.

“چرا همه شما از رپرهای زن می پرسید که آیا می توانند کیف خود را از فروشگاه هرمس تهیه کنند؟” او گفت. “شما با این مشاهیر سفیدپوست این کار را نمی کنید. پس چرا باید از ما بپرسید؟ چه لعنتی؟ این فقط باعث می شود که بخواهید لاف بزنید.… اما نه. من حتی نمی خواهم آن را بگیرم چیز دیگر این است که آنها می گویند که ما ارزش را استهلاک می کنیم. در واقع ، ما ارزش اضافه می کنیم. زیرا در هیپ هاپ ، وقتی مارک های هیپ هاپ را ذکر می کنیم ، گه آنها بالا می رود. “

بعد کاردی با بیان برخی از نمونه های اخیر تقویت برند در عمل ، با تکرار نظرات افست در مورد منبع واقعی روندها ادامه داد.

“هیپ هاپ ، ما روندها را شروع می کنیم”. “وقتی شما می گویید که ما گاوها را بی ارزش می کنیم؟ نه. ما واقعاً ارزش اضافه می کنیم.”

در جای دیگر ، کاردی همچنین با اشاره به این واقعیت که هیچ کس نباید فقط برای گرفتن دست خود بانک را بشکند بر روی یک Birkin یا یک وسیله لوکس مشابه.

وی گفت: “اگر شما یک دختر عادی هستید ، نباید گردن خود را بشکنید تا یک Birkin داشته باشید.” “یک بیرکین تو را نسازد.”

در همین حال ، هفته گذشته اظهارات ساویتی بر روی آنچه که وی می گوید اهمیت رابطه با شخصی که کیسه های بیرکین را برای شما تهیه می کند ، متمرکز بود. و در حالی که برخی از پیام انتقادی داشتند ، دیگران خاطر نشان کردند که احتمالاً قرار نبوده که این حرف تحت اللفظی گرفته شود.

< div class = "related-articles">