Cardi B پس از توییت کردن حدود 88 هزار دلار کیف پول ، به واکنش واکنش نشان می دهد

با توجه به اینکه مزایای بیکاری در حال انقضا است و یک بررسی محرک در دسترس است ، مردم وقتی که کاردی بی از پیروان توئیتر خود پرسید که آیا او باید یک کیسه 88000 دلاری یکشنبه شب بخرد ، خیلی مهربان نبودند.

مردم به سرعت توییت کاردی را پذیرفتند ، برخی نام حساب کاربری برنامه Cash خود را ارسال کردند و برخی دیگر به او یادآوری کردند که ما در وسط یک بیماری همه گیر قرار داریم ، زیرا بسیاری از آنها در این تعطیلات برای پرداخت اجاره خانه یا ادامه کار خود با افزایش موارد COVID-19 تلاش می کنند.

در پاسخ به انتقادات ، خواننده رپ برانکس پیشنهاد داد که اگر مردم فیش های خود را به اشتراک بگذارند ، کمک های مالی به موسسات خیریه را مطابقت دهد. وی در توئیت خود نوشت: “من آنچه اهدا کردید مطابقت خواهم داد و کمک مالی شما را با همان موسسه خیریه یا بنیاد مطابقت خواهم داد.” “اجازه می دهد تا انرژی مطابقت داشته باشد.”

کاردی و باند باردی وی نیز از این توئیت دفاع کردند و مطمئن شدند که او قبلا میلیون ها درآمد خود را در سال جاری اهدا کرده است. وی در توئیت خود گفت: “من در حال حاضر 2 میلیون دلار در سال جاری اهدا کردم و در کشور دیگری کار بسیار ویژه ای انجام می دهم که با سال آینده انجام می شود.” “چه چیزی اهدا کرده اید؟”

کاردی بعداً ضمن انتقاد از نحوه برخورد همه گیر COVID-19 با انتقاد از این توییت ، از این توئیت عذرخواهی کرد. “خوب بچه ها من عذرخواهی می کنم. آنجا خوشحال هستید؟!” او نوشت. “من نمی بینم که وقتی او در اینجا جلسات COVID را برای بازی گلف از دست داده است ، برای معذرت خواهی کند.”

در مورد کیف پول؟ به نظر می رسد کاردی هنوز در حال بررسی آن است.