Boosie Badazz درباره آشتی با TI بعد از اینکه او را موش خطاب کرد صحبت کرد

Boosie Badazz پس از اینکه مدت کوتاهی در مورد اتهاماتی که خواننده رپ با مجریان قانون همکاری کرده است تا اتهام کمتری دریافت کند، در مورد صحبت با TI صحبت کرد.

در یک مصاحبه جدید با دی جی ولاد، از بوسی پرسیده شد که مکالمه بین آنها پس از درگیری اخیرشان چگونه پیش رفت. همانطور که در بالا مشاهده می کنید، او گفت: “مثل دو رئیس اداره شد، مرد.” اول از همه… ما بچه هایی داریم که همدیگر را دوست دارند. ما داشتیم جلو و عقب می‌رفتیم، و او احساسش را گفت و من هم آن‌طور که احساس می‌کردم.» ماه گذشته، TI گفت که او وضعیت را برای Boosie توضیح داده است، و خواننده رپ Baton Rouge اعتراف کرد که در مورد ادعای دزدی اشتباه کرده است.

او من را پر کرد و من او را ناکام گذاشتم. من از او عذرخواهی کردم، زیرا بعد از اینکه ما به این طرف و آن طرف رفتیم… کارهایی که او در آن زمان برای من انجام می داد، احساس بدی داشتم. او در حال انجام کارهایی واقعی بود و از راه های زیادی به من کمک می کرد. اما من همچنان به او گفتم که روی چیزی که ایستاده ام ایستاده ام. وقتی او آن را برای من توضیح داد، متوجه شدیم، مرد. Boosie پیشنهاد کرد داستانی که آنها را در وهله اول به گوشت گاو تبدیل کرد، “تزیین شده” بود، و خوشبختانه آنها توانستند آن را با هم صحبت کنند تا با قرار دادن آنها در مقابل یکدیگر “نتوانند “اجازه دهند اینترنت برنده شود”.

بوسی تی تی را متهم کرد که پسر عموی مرده اش توت را دزدیده است. این ادعاها به دلیل یک قسمت از او در سال 2020 مطرح شد به سرعت نمایشی که در آن او درباره یک حادثه در سال 2000 که منجر به اتهام اسلحه گرم شد صحبت کرد. وکیل او پیشنهاد کرد که اگر اسلحه را به توت که در میانه دادگاه به قتل رسید، ببندد “همه چیز را از بین می برد”.

“توت گفت، “من تمام اتهاماتی را که گرفتی برمی‌دارم! اگر می‌توانی آزاد شوی و آن را به گردن من بیاوری، لعنتی درست است! “چون اگر آنها بیایند و لعنتی مرا از اینجا مسترد کنند، لعنتی خواهم شد!” TI در این کلیپ گفت که بوسی را متقاعد کرد تا سابقه همکاری خود با خواننده رپ را لغو کند. بوسی پس از این کلیپ تی‌آی را موش خطاب کرد زیرا به نظر می‌رسید که او با مجریان قانون همکاری کرده است تا اتهام کمتری دریافت کند. TI این اتهامات را رد کرد و بعداً به بوسی توضیح داد که واقعاً چه چیزی رخ داده است، و گفت که ادعاهای او در این قسمت “زیبا” بود.