پلنگ سیاه بازیگر چادویک بوسمن در 43

درگذشت og-image-inserted “>

چادویک بوسمن ، بازیگر آمریکایی که بیشتر به خاطر بازی در نقش کینگ T’Challa در مارول در پلنگ سیاه ، پس از یک جنگ طولانی مدت با سرطان روده بزرگ ، رویداد داده ” = “_ blank”> آسوشیتدپرس گزارش می دهد. علیرغم تشخیص چهار سال پیش ، بیماری بوسمن علنی نشده بود. او 43 ساله بود.

کار Boseman با به تصویر کشیدن آیکون های سیاه و تخیلی و تاریخی تعریف شده بود. پس از حضور در نمایش های تلویزیونی و تولیدات مختلف تئاتر ، نقش اصلی بوسمن با فیلم 2013 42 ظاهر شد ، وی در آن جکی رابینسون ، پیشگام و ستاره بیس بال را به تصویر کشید. درگذشت وی در همان روزی برگزار شد که لیگ برتر بیس بال سالگرد روز جکی رابینسون خود را جشن گرفت ، به افتخار ناخوشایند Brooklyn Dodgers که به دلیل شکستن سد رنگ بیس بال اعتبار دارد. در سال 2014 ، بوسمن در عنوان بیوگرافی بلند شوید . و در سال 2017 ، او اولین قاضی دادگاه عالی سیاه پوست را در مارشال به تصویر کشید. او اخیراً در فیلم جنگ ویتنام اسپایک لی دا 5 خون ظاهر شد.

“چادویک یک مبارز واقعی بود و همه آن را تحمل کرد و بسیاری از فیلمهایی را که به آنها آمده اید برای شما به ارمغان آورد خیلی دوست دارم ، “خانواده او در بیانیه ای به AP گفتند. “از مارشال گرفته تا خونریزی Da 5 ، اوت ویلسون پایین کارشناسی کارشناسی ارشد Rainey و چند مورد دیگر” که همه در طی جراحی های بی شماری و شیمی درمانی انجام شده اند. این افتخار کار او بود که شاه شاه طاله را به زندگی در پلنگ سیاه زنده نگه داشت. “