هفته اول ماه سپتامبر شروع بسیار خوبی است. SZA با آهنگ جدید خود ، “Hit Different” ، با حضور Ty Dolla Sign ، تمام احساسات را به ارمغان می آورد. بیگ شان با آلبوم جدید مورد انتظار خود ، Detroit 2 ، با حضور “لیتوانی” که یک همکاری برجسته با تراویس اسکات است ، بازگشت. و لیل دورک با آهنگ انفرادی جدید خود “The Voice” حرکت را ادامه می دهد. این هفته همچنین شامل آهنگ های جدیدی از مونیکا ، Lil Baby ، بادی ، Tinashe ، Teyana Taylor و موارد دیگر است.

بهترین موسیقی جدید این هفته را در زیر ببینید. و حتما لیست پخش ما را در اینجا Spotify دنبال کنید.

علامت SZA f / Ty Dolla ، “ضربه متفاوتی”

SZA برگشته است. اندکی پس از آنکه هنرمند TDE با موسیقی خود بر سر موسیقی اختلاف نشان داد ، او اولین تک آهنگ خود را در نزدیک به دو سال کنار گذاشته است. “Hit Different” یک رکورد روح انگیز و درون نگرانه است که نشان می دهد که خواننده ترانه عاشق علاقه ای است که ذاتاً برای او اشتباه است. آواز می خواند: “اشتباه می کنی ، اما من بدون تو نمی توانم کنار بیایم / شرم آور است و نمی توانم خودم را سرزنش کنم ، همچنان عاشق تو باشم / تو این کار را متفاوت انجام می دهی.” Ty Dolla Sign نیز با هم خوانی ریتمیک ضبط را لنگر می اندازد. انتشار جدید می تواند نشان دهد که آلبوم خیلی دور نیست.

بیگ شان f / تراویس اسکات ، “لیتوانی”

“لیتوانی” هشتمین همکاری بیگ شان و تراویس اسکات است. این آهنگ قبلاً توسط Travis و Chase B در اولین فصل پخش .Wav Radio در ماه جولای مورد تمسخر قرار گرفت. با ضبط صدا ، شان خطوط متفاوتی پر از اشارات فرهنگ پاپ را درباره تولید سرودهای صوتی شدید و Hit-Boy رها می کند. به نظر می رسد تراویس صفحه ای از روز رودئو خود را گرفته و یک گروه کر بی روح و متعاقب آن یک آیه تزریق شده توسط دام را فراهم کرده است. “لیتوانی” در آلبوم جدید Big Sean ، Detroit 2 ظاهر می شود.

لیل دورک ، “The Voice”

لیل دورک سال خوبی را سپری می کند. او پس از حضور در تک آهنگ اصلی Drake ، با انتشار انفرادی بازگشته است. “The Voice” یک کارنامه روح انگیز است که دورک را هم در مورد تجربیاتی که در طول زندگی خود داشته و هم در خیابان های اطرافش تأمل می کند. احساسات در صدای بلند و ملودیک دورک قابل لمس است ، زیرا او به بسیاری از شبهای دردی که تحمل کرده است نگاه می کند. برای اندازه گیری خوب ، او همچنین ادعا می کند که او Jay-Z شیکاگو است. “من به اندازه کافی در بشقابم قرار داشتم ، سعی کردم برگردانم ، روی برگردانم / صدای خیابان ها شدم و مردم من به من اعتقاد ندارند” ،

مونیکا f / Lil Baby ، “سنگرها”

لحظاتی پس از نبرد تاریخی مونیکا در مقابل برندی ، اسطوره R&B همکاری جدید خود را با Lil Baby کنار گذاشت . “سنگرها” سابقه ای در مورد گرفتار شدن در زندگی خیابانی است. مونیکا در نقش قهرمان بازی می کند ، تلاش می کند شریک زندگی خود را از درگیر شدن با افراد اشتباه و حواس پرتی با چیزهای اشتباه نجات دهد. او با صدای ضعیف تر تولید شده از نپتون ، آواز می خواند: “من در منظره ساده تماشا می کنم ، تو گرفتار شدی ، درگیر شبکه جهانی شدی ، کاش می توانستم تو را نجات دهم”. کمی کندتر از آن چیزی است که انتظار دارید مونیکا و Lil Baby باشند ، اما با یک پیام مهم لذت بخش است.

بادی f / Tinashe ، “Glitch”

“Glitch” یک رکورد فاخر با روح آرامش است که بادی را با Tinashe متحد می کند. در حالی که بادی یک آیه مادی در مورد ثروتمند شدن می گذارد ، تیناشه ریشه های آواز خود را رها می کند و رپر می شود. او با آواز تله مانند ، تف می کند ، “کیسه های پول ، اتومبیل های نقدی ، لباس / قفسه های هونید ، پشته بلند ، ووه”. انتظار می رود “Glitch” در یک پروژه آینده از Buddy ظاهر شود ، اگرچه خواننده رپ هنوز جزئیات بیشتری را ارائه نداده است.

Bryson Tiller، “Inhale”

“Inhale” یک رکورد تحقیق و توسعه کاملاً ضروری از Bryson Tiller است که نمونه برداری SWV از “All” Night Long “و” Not Gon Cry “مری جی. بلیژ. تیلر هنوز باعث ایجاد لرزش در دام روح می شود ، اما میله های انعکاسی مربوط به یک رابطه خراب را رها می کند. “وقتی تو مرا ترک کردی ، عزیزم ، آن گریه مرا پاره کرد / در فوربس لعنتی ، من وقتی مال تو بودم احساس ثروت می کردم / بیشتر مثل یک جسد احساس می کردم ، همه این زنان بی حوصله بودند.” برایسون از زمان انتشار True To Self در سال 2017 مفقود شده است ، اما “Inhale” می تواند نشانه ای از یک دوره جدید باشد.

NBA YoungBoy f / Snoop Dogg ، “Callin”

NBA YoungBoy برای آخرین آهنگ خود “Callin” ، پیشکسوت رپ ، اسنوپ داگ را جذب کرد. این یک جفت سازی بعید است ، اما چیزی در مورد آهنگ فقط کار می کند. YoungBoy در وضع حمل خود آرامش بیشتری دارد ، اما آیه او هنوز شامل میله های خشونت آمیز درباره شروع جنگ و زندگی در خیابان است. و شعر اسنوپ آنقدر روان است که شما حتی نمی فهمید که در معرض تهدیدهای زندگی هستید. “سریع برای خدمت nigga در نقطه که گوش نکرده است / هوا در آشپزخانه داغ است ، من در خانه شما دارم می سوزم / شگفت زده ها صحبت می کنند ، اسلحه من در دهان شماست ،” “Callin” در آلبوم آینده YoungBoy ، Top ظاهر خواهد شد.

بوگی وید دا هودی ، دون کیو و دام مانی ، “Vroom Vroom” همکارهای برچسب هایبرید ، Don Q و Trap Manny. Trap Manny با یک گروه کر پرشور همه چیز را به گوش شنوندگان زن می رساند. سپس A Boogie در یک بیت با آیه ای گسترده قرار می گیرد که پارانویای او را لمس می کند و به کوبی برایانت ادای احترام می کند. “با آرامش آرام باشید کوبه ، من هرگز تیم خود را تغییر نمی دهم” ، “Vroom Vroom” موسیقی عالی اتومبیل است که انتظار می رود در آلبوم بعدی A Boogie ظاهر شود.

Chloe x Halle f / SZA و Mulatto ، ریمیکس “Do It”

Chloe و Halle باند زنان رپر را برای ساخت ریمیکس جدیدترین آهنگ خود جمع کردند. دوجا گربه با یک بیت اغوا کننده و پر از کلمات و استعاره ها حرف اول را می زند. دختران شهر ، به ویژه یونگ میامی ، نظرات مختلفی را از طرف هواداران دریافت کردند ، اما با هم ، این دو توانستند شعله ور شدن خود را اضافه کنند. و JT آن را پایین نگه داشت و از یک تحویل سریع آتش به یک جریان ملودی تغییر مسیر داد. سرانجام ، مولاتو پیست را با میله های فخرفروشی لنگر انداخت. ممکن است این ریمیکس به سختی نسخه اصلی ضربه وارد نکند ، اما باید این ویژگی را در TikTok ایجاد کند.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">

پست جدید  به آهنگ جدید Rapsody "12 Problems"

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید