50 سنت از پراس به دلیل اعتراف به اینکه او خبرچین FBI است انتقاد می کند و او را موش می خواند

50 سنت واکنش خود را به حضور پراس میشل از Fugees در دادگاه توطئه فدرال خود و اعتراف به اینکه او یک خبرچین FBI است، ارائه کرده است.

فیف در پستی که در اینستاگرام در کنار تیتری درباره پذیرش پراس به اشتراک گذاشت، نوشت: «می‌دانستم این احمق یک موش است». “خوشحالم که هیچوقت با این مرد رفاقت نکردم.”

واکنش 50 سنت در بحبوحه محاکمه توطئه فدرال پراس، که در آن او به اتهام مشارکت در یک طرح پولشویی و ارتباطش با یک کشور خارجی تلاش می کند تا بر دولت ایالات متحده تأثیر بگذارد، با حداکثر 22 سال زندان مواجه است. او یکی از افرادی است که در مرکز پرونده علیه جیو لو، سرمایه‌دار مالزیایی، یک فراری مالزیایی به دلیل ارتباطش با رسوایی 1Malaysia Development Berhad تحت تعقیب قرار دارد. پراس از طریق Low در کمپین انتخاباتی باراک اوباما در سال 2012 و کمپین دونالد ترامپ در سال 2016 مشارکت داشت.

پراس پذیرفت که در دفاع از خود شهادت دهد و اعتراف کرد که با ماموران فدرال برای کمک به تلاش‌های چین برای استرداد میلیاردر مخالف گوو ونگی، که در سال 2014 پس از اعلام اتهامات رشوه‌دهی و پولشویی به ایالات متحده گریخت. ، کلاهبرداری و تجاوز جنسی در چین. به گزارش سی‌بی‌اس نیوز، او گفت: «من مسئولیت گزارش دادن را بر عهده گرفتم زیرا فکر می‌کردم FBI باید بداند. ونگوی از آن زمان به اتهام کلاهبرداری متهم شده است.

هنگامی که این خبر روز دوشنبه منتشر شد، طرفداران به افشای این که پراس مستقیماً با FBI کار می کرد واکنش منفی نشان دادند.