1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

خداییش واسه من که یه کاربر عادی اینترنت هستم و نهایتا میتونم ۴ تا کامنت بذارم و دو تا خرید آنلاین انجام بدم و یه واتساپ و تلگرام استفاده کنم، اصلا مهم نیست که یه فروشگاه اینترنتی تصاویر سه بعدی داشته باشه یا نه. خب وقتی مشتری برات مهم نیست، انتظار داری کسی ازت خرید فروشگاه اینترنتی طلاب کنه؟ ولی اگر میخوان که مشتری ازشون خرید بکنه، باید اقدام به تولید محتوای مستمر، مداوم و حرفه ای بکنن. باید حتما اون فروشگاهی که میخوام ازش خرید کنم، از زوایای مختلف محصول عکس باکیفیت تهیه کرده و قرار داده باشه تا ما بتونیم با دید باز اقدام به خرید کنیم!

با یک رانندگی با سرعت معمول، به ازای افزایش دور موتور، علاوه بر افزایش مصرف سوخت، مصرف الکترود شمع نیز افزایش پیدا میکند. وجود یک بلاگ محتوا و نقد و بررسی در فروشگاه اینترنتی میتونه علاوه بر افزایش بازدیدکننده های اون فروشگاه آنلاین و همچنین علاوه بر افزایش خب مشتریان اون شرکت، باعث بهبود تجربه و رضایت مشتری هم بشه و در کل میتونه گام بزرگی باشه برای اینکه اون برند رو در قلب مردم جاودانه بکنه، یه چیزی مثل دیجی کالا!

یعنی اینکه بیاد و در یه حوزه تخصصی اقدام به کار کنه و فعالیت خودش رو روی یه دسته بندی فروشگاه اینترنتی ونوس خاص متمرکز کنه. داشتن یه اپلیکیشن اندروید و آی او اس واسه همه فروشگاه های اینترنتی نیازه و بنظرم همه فروشگاه های آنلاین باید مثل دیجی کالا که اپ داره، یه اپ واسه خودشون طراحی کنن و با استفاده از اون بتونن هم تجربه لذتبخش تری رو برای مشتری ایجاد کنن و هم اینکه فروش خودشون بیشتر بشه. محصولات سالمی که به ارتقای سلامتی افراد کمک می کنند مانند محصولات ارگانیک نیز بخشی از سبد محصولات فروشگاه هستند که میتوانید کلیه نیازهای خود را تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

اگر دوست دارید با این فروشگاه خوب آشنا بشید به لینک زیر برید و درباره کسب و کار این بچه ها بیشتر بخونید. صداقت از همه چیز مهمتر هستش و یه چیزی هم بگم طبق تجربه؛ مردم یه چیزی توی قلبشون دارن که خیلی زود میتونن تفاوت یه کسی که داره دروغ میگه با کسی که داره راست میگه رو متوجه بشن. یکی از امکاناتی که همه فروشگاه های آنلاین بنظرم در سال ۱۴۰۰ باید پیاده سازیش بکنن، امکان رهگیری مرسوله هستش که آقا منی که اومدم و هزینه کردم و پول دادم و اعتماد کردم، بتونم هر لحظه که میخوام، اطلاع پیدا کنم از محصولی که قراره به دستم برسه و الان شما دقت کنید، می بینید که دیجی کالا به خوبی داره این امکان رو ارائه میده و به همین دلیل هم هست که انقدر موفقه!