10 کاری که باید قبل از کاشت مو انجام دهید

تصمیم برای انجام کاشت مو اینجا در سدان مد یک تصمیم مهم و کلیدی است. قبل از کاشت یا ترمیم مو ، تهیه آن ضروری است ، زیرا کاشت مو بسیار حساس است و اگر به درستی انجام نشود و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام شود ، می تواند دوباره منجر به ریزش مو شود و علاوه بر این ممکن است مضر هم باشد تأثیر بر روحیه فرد

در آگهی های یک موسسه یا کلینیک کاشت مو ، می بینید که در آن می گوید کاشت مو بیش از 16000 تار مو دارد یا ادعا می شود که موهای شما یکسان یا حتی ضخیم تر از دوران بلوغ است. و نوجوانی قبل از ریزش مو ، که البته درست نیست این صرفاً یک تبلیغ برای جلب مشتری است. زیرا در روشهای عمومی و سنتی که توسط افراد آزمایشی و غیر درمانی انجام می شود ، نتیجه خوبی نمی بینیم.

بنابراین ، تنها روشی که در حال حاضر مدرن ترین روش در ایالات متحده و اروپا است و رکورددار بالاترین تراکم و کیفیت پیوند مو است ، روش کاشت مو SUT است که بنیانگذار و تنها متخصص کلینیک رنسانس است. “در ایران. در صورت داشتن یک بانک موی مناسب ، 14000 رشته مو در یک جلسه پیوند شد.

در هر صورت ، شما باید در مورد کاشت مو و نتیجه آن واقع بین باشید. ترمیم 100٪ موهای از دست رفته و ضخیم از گذشته و نوجوانی امکان پذیر نیست ، اما اگر روش و کلینیک مورد نظر برای پیوند به درستی انتخاب شود ، بین 70 تا 90٪ موهای از دست رفته. قابل کاشت و وارونه است که درصد بسیار بالایی است. همانطور که بارها در مقالات دیگر توضیح داده ایم ، کاشت مو برداشتن ریشه های فولیکول های مو از نواحی بدن (معمولاً از پشت سر که ریزش مو بسیار کم است) و انتقال آن به مناطقی که مو وجود دارد مناسب هستند

روش کاشت و کاشت مو

در کلینیک های کاشت مو ، پزشک فرد را معاینه می کند و پس از معاینات اولیه یا آزمایشات ، علل ریزش مو یا ریزش موی ابرو را ارزیابی می کند و بهترین راه را برای مقابله با این مشکل – که معمولاً کاشت مو است – به او می دهد. اما قبل از کاشت مو ، داوطلب باید اقدامات ویژه ای برای آماده سازی بدن و پوست سر انجام دهد. به این ترتیب کاشت مو نتیجه بهتری خواهد داشت و در طی این عمل و بعد از آن مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد شد.اما در اینجا ده نکته ای را که باید قبل از کاشت مو به خاطر بسپارید با دقت در نظر خواهیم گرفت. توجه به این نکات تأثیر زیادی در نتیجه نهایی و حفظ سلامتی و رضایت شما خواهد داشت.

1) بررسی کنید آیا اصلاً به کاشت مو نیاز دارید؟
اینکه آیا شما واقعاً به کاشت مو نیاز دارید یا خیر ، این مسئله توسط پزشک و متخصص کاشت مو تشخیص داده می شود. کاشت مو معمولاً برای بیشتر افرادی که موهای کم پشت یا طاسی را به ارث برده اند تجویز می شود. مخصوصاً کاشت مو به روش Sut که جدیدترین و بهترین روش است. در مواردی که فرد هنوز به اندازه کافی مو دارد و ریزش مو زیاد نیست یا سن مناسب است ، می توان از روش هایی مانند prp یا مزوتراپی استفاده کرد ، اما باز هم ما بر این تشخیص تأکید می کنیم که کدام روش و روش برای پزشک مناسب است نه برای فرد . (ببینید مزوتراپی چیست و PRP چیست)

2) علل ریزش مو را بررسی کنید:

دلایل ریزش مو زیاد است ، اما در بسیاری از مردان علت ریزش مو و طاسی ارثی یا سوnut تغذیه ، استرس و فشار بر آنها است. بنابراین ، در این زمینه ، فرد باید موارد مهم و مهم را در این زمینه با مشورت با پزشک در نظر بگیرد.

3) به سن مناسب برای کاشت مو توجه کنید:

کاشت مو سن خاص خود را دارد و معمولاً توصیه نمی شود و غالباً زیر 23 سال انجام نمی شود. یکی دیگر از مشکلات مربوط به سن داوطلبان کاشت مو ، تأثیر آن بر طراحی موهای کاشته شده است. ممکن است افراد مسن بعد از جراحی هنوز در مناطق دیگر دچار ریزش مو شوند ، اگرچه این مورد کمتر مشاهده می شود ، اما متخصصان کاشت مو باید هنگام طراحی شکل موی پیوند شده ، این مسئله حیاتی را در ذهن داشته باشند.

عکس قبل و بعد از کاشت مو

4) جایگزین های کاشت مو:

می توان از روش های درمان ریزش مو برای بازیابی مو با استفاده از روش HRT و استفاده از بسته تقویت کننده PRP ، مزوتراپی ، ویتامین درمانی و لیزر درمانی استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل به هیچ وجه توصیه نمی شود ، زیرا در طولانی مدت با قطع داروها ریزش مجدد مو شروع می شود. بنابراین دوباره ، مهم است که با یک متخصص مشورت کنید و اینکه کدام روش درمانی برای ریزش موهای فعلی شما مناسب تر است.

5) مطالعه هزینه کاشت مو:

بسیاری از داوطلبان در حال تحقیق درباره هزینه کاشت مو هستند و متأسفانه برخی از آنها فقط به دنبال من هستند.

6) مطالعه مهارت ها و تجربه تیم درمان و کاشت مو:
موفقیت این عمل تا حد زیادی به تجربه و مهارت تیم پزشکی در کاشت مو بستگی دارد. موضوعات مختلفی در این زمینه مهم است ، از جمله راحتی بیماران و دستورالعمل های مفصلی که قبل یا بعد از کاشت مو به آنها داده شده ، روش های رفع انسداد و فولیکول های مو و سپس روش صحیح کاشت از این نظر مهم است.

قبل و بعد از کاشت مو SUT

7) هنگام انتخاب روش کاشت مو دقت کنید:
مهم است که بدانید از کدام روش کاشت مو برای درمان طاسی یا جلوگیری از ریزش استفاده کنید. پیش از این ، روش هایی مانند کاشت مو FUT و کاشت مو FIT مورد استفاده قرار می گرفت ، تنها تفاوت در نوع کاشت مو از ناحیه اهدا کننده (معمولاً از گردن گردن) بود. این تکنیک ها امروزه منسوخ شده اند و هر یک از آنها پس از جراحی عوارض زیادی از جمله نیاز به استراحت طولانی مدت ، خونریزی ، زخم و بخیه ، تورم و پانسمان طولانی مدت ، ویزیت های مکرر و عدم توانایی شستشوی مو برای چندین روز و غیره را داشته است. در حال حاضر روش کاشت مو SUT و روش کاشت مو FUE بهترین و جدیدترین روش کاشت مو در جهان است که اولین بار به طور انحصاری توسط کلینیک مو رنسانس به ایران وارد شد.

8) آگاهی از عوارض بعد از عمل و خطر پیوند مو:

کاشت مو با روش SUT معمولاً یک روش تضمینی است و میزان موفقیت آن نزدیک به صد درصد است. روشی که برای بازیابی موهای از دست رفته آنها استفاده می شد ، همه خوشحال بودند و یک روز پس از کاشت مو به راحتی به کار خود بازگشتند.

اما اگر قصد دارید از روش های دیگر کاشت مو مانند FUT ، FIT و … استفاده کنید ، باید از تمام عوارض و خطرات پس از جراحی آگاه باشید. برخی از عوارض جانبی کاشت مو موقتی است مانند: تورم ، سردرد ، سوزش و موارد دیگر. بعضی از آنها ممکن است دائمی باشند ، مانند ایجاد یک خط اسکار باریک در روش کاشت مو FUT. دانستن همه جوانب و مشاوره با متخصصان کلینیک رنسانس می تواند آگاهی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و به شما در تصمیم گیری کمک کند.

9) آگاهی از اینکه چه مدت پس از جراحی می توانیم به کار خود برگردیم؟

دانستن اینکه چه مدت باید بعد از کاشت مو استراحت کنید ، یکی از مهمترین مواردی است که باید قبل از جراحی از پزشک خود بپرسید. پیش از این فرد باید چند روز استراحت می کرد ، اما اکنون روش SUT به استراحت طولانی مدت احتیاج ندارد و فردی که روی سر خود کاشت مو انجام داده است می تواند روز بعد به کار یا مدرسه خود بازگردد.

10) میزان موفقیت کاشت مو چقدر است؟

در مورد داوطلبانی که با این روش کاشت مو در این کلینیک پیوند مو انجام داده اند ، چیزی در حدود 98٪ از آنها ، رشته های کاشته شده به خوبی رشد کرده و جایگزین موهای از دست رفته و جدا شده می شوند. بنابراین مدتی بعد از کاشت مو ، بدون هیچ تاثیری ، این رشته های مو به طور طبیعی رشد می کنند و تا آخر عمر ادامه می یابند و مردم احساس خوبی نسبت به آن دارند. دانستن میزان موفقیت در کاشت مو می تواند استرس را کاهش داده و تصمیم شما را آسان تر کند.

آیا تصمیم برای پیوند مو در صورت شیوع ویروس کرونا صحیح است؟

کاشت مو در طی اپیدمی ویروس کرونا در مرحله اول به مجوز عمل کلینیک های زیبایی در این دوره بستگی دارد. در صورت مجاز بودن عمل جراحی ، رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار سخت لازم است تا خطر انتقال ویروس کرونا در حین کاشت مو به حداقل برسد. اگر در این مدت به مراکز غیر قابل اعتماد کاشت مو مراجعه کنید ، قطعاً سلامتی شما و دیگران به خطر می افتد.به همین دلیل ، کلیه کارکنان کلینیک رنسانس ، بعنوان یکی از مشهورترین مراکز تخصصی کاشت مو در ایران ، علاوه بر مطابقت با پروتکل های بهداشتی ، آنها موظف به رعایت موارد سختگیرانه تر ، مانند استفاده از محافظ و ماسک ، معاینات روزانه کارمندان و تکنسین ها ، ضد عفونی چندین بار کلینیک و غیره هستند. به این ترتیب سلامت مشتریان تا حد بسیار بالایی تضمین می شود.

بهترین و جدیدترین تکنیک کاشت مو در ایران چیست؟

بهترین و جدیدترین تکنیک کاشت مو در ایران SUT نام دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، این روش می تواند از حداکثر تراکم موی فرد استفاده کند و این کار را می توان در یک روز و در یک جلسه انجام داد. بارزترین تفاوت کاشت مو با تکنیک SUT با روشهای معمول و سنتی این است که در روند جمع آوری رشته ها رشته ها توسط دستگاه کاشت مو انجام می شود و مزیت این روش کاملا استریل بودن و انجام آن است توسط یک تیم پزشکی باتجربه: برداشتن تشنج به تشنج مورد نظر و همچنین تشنج همسایه آسیب نمی رساند و نتیجه این است که می توان از ظرفیت کامل بانک موی متقاضی استفاده کرد.

کلینیک رنسانس بنیانگذار و تنها پیمانکار انحصاری کاشت مو SUT در ایران است. در کلینیک رنسانس ، کلیه خدمات کاشت مو توسط یک تیم پزشکی باتجربه و زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود. ما مفتخریم که تاکنون بیش از 20000 کاشت مو انجام داده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو می توانید با شماره ها تماس بگیرید: یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتس اپ به شماره ارسال کنید.

هزینه کاشت مو SUT چقدر است؟

هزینه کاشت مو SUT به شرایط نامزد و همچنین اندازه ریزش مو بستگی دارد ، اما در حال حاضر این هزینه ها بین تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کلینیک رنسانس مراجعه کنید

آیا تضمینی برای ریزش موهای کاشته شده وجود ندارد؟
اگر موهای خود را در کلینیک تخصصی رنسانس با تکنیک SUT پیوند زده اید ، کاشت مو مادام العمر و با ضمانت کتبی خواهد بود.

قبل از کاشت مو چه کاری باید انجام دهیم؟

مهمترین و اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا اصلاً به کاشت مو احتیاج دارید یا خیر. بسیاری از متقاضیان ممکن است به دلایلی غیر از ارثی ریزش مو داشته باشند که با دارو قابل درمان است. پس از این مرحله و تأیید ریزش موی ارثی و نیاز به کاشت مو ، باید به موارد دیگر توجه کنید. از جمله سن مناسب برای کاشت مو که معمولاً برای افراد بالای 23 سال انجام می شود. همچنین در مورد روش های مختلف کاشت مو کمی تحقیق کنید و سعی کنید یک کلینیک معتبر و باتجربه برای این کار پیدا کنید. بهترین روش برای کاشت مو در حال حاضر روش SUT است که مزایای زیادی دارد.

منبع : https://sedanmed.ir/hair-transplantation-the-best/