0161 Rising: اولین میکس تیپ Tunde، ‘First Lap’، یک گوش دادن ضروری است

پنج سال پس از ورود به بازی رپ، تونده از منچستر اولین میکس‌تاپ کامل خود را به اشتراک گذاشت. دور اول.

مقدمه ای پرانرژی برای قافیه 0161، ویترینی متنوع از سبک او است که جریان تند صحبت کردن او را در مقابل طیف وسیعی از ضربات قرار می دهد که کم و بیش در طیف کامل رپ امتداد دارد. برای تولید، او بیت‌هایی را از تیمی از هیت‌کننده‌های بزرگ، از جمله LiTek، WhyJay، Show N Prove، MKthePlug، Bigzy، C Figz، Legendary Keyzz، Shadow On The Beat، Chucks، Sangy، KP Beatz و TR The Producer تهیه کرده است.

این چند هفته برای تونده طوفانی بود، او مجبور شد بسیاری از موفقیت‌های رپ سال گذشته را در حالی که در بازداشت به سر می‌برد، از پشت میله‌های زندان تماشا کند و همین چند هفته پیش به قید وثیقه آزاد شده بود. اگرچه او باید محاکمه شود و ممکن است به یک حکم طولانی مدت نگاه کند، او حداقل این شانس را داشته است که از این لحظه لذت ببرد، صرف نظر از اینکه آینده چه خواهد داشت.

پروژه جدید دارای 17 آهنگ جدید است، از جمله چهار تک‌آهنگی که قبلاً منتشر شده بود – «Fresh Home Freestyle»، «Loaf Man»، «Bruce Lee» و «Crash Bandicoot» مورد علاقه طرفداران. چهارمین تک‌آهنگ نیز در کنار میکس‌تیپ به نام «Back 2 Back» منتشر شد که پاتر پیپر را در آن حضور دارد و تنها همکاری در کل پروژه است. می‌توانید ویدیوی آن آهنگ را در نقطه میانی ببینید.

در Tunde’s استفاده کنید دور اول به طور کامل در زیر