گفته می‌شود که RiotUSA برای خرید ریمیکس «پرنسس دایانا» به طرفداران آیس اسپایس پول پرداخت کرده است.

روز چهارشنبه، تعدادی از حساب‌های توییتر توییتی را که ظاهراً از آن زمان حذف شده بود از تهیه‌کننده RiotUSA برجسته کردند که در آن او به حساب‌های آیس اسپایس و نیکی میناژ استن پول پیشنهاد کرد تا ریمیکس «پرنسس دایانا» را بخرند.

ضبط‌شده از صفحه نمایش و اسکرین شات‌هایی از توییت ادعایی (که دو مورد از آنها ظاهراً توسط حساب‌های Doja Cat و Cardi B stan گرفته شده‌اند) توییتی را نشان می‌دهد که Riot در توییتی می‌نویسد: «من می‌توانم به کدام acc بزرگ و یا barb acc برای توزیع وجوه برای خرید پرنسس دایانا اعتماد کنم. ??”

نویسنده و تهیه کننده رسمی “ریمیکس پرنسس دایانا” @riotusa_ در یک توییت که اکنون حذف شده بود، در حال پیشنهاد پول به طرفداران دستگیر شد! ??

در چه مرحله ای اقدام خواهید کرد؟ @billboardcharts @تابلو تبلیغاتی pic.twitter.com/4p35ShNx3Q

– دیوانه؟ صدمه؟ ™ (@cardisbirkin) 19 آوریل 2023

کاربر دیگری @dojajay نه تنها به نظر می رسد که توییت ادعایی Riot را به آن گزارش داده است تابلو تبلیغاتی، اما همچنین با “کارگردان 100 داغ” تماس گرفت.

حتی یک توییت وجود دارد که در آن به نظر می رسد یکی از طرفداران در حال پیگیری Riot، سازنده آهنگ مورد بحث، در مورد پول است.

? منتظر دریافت پول هستم تا بتوانم همه نسخه ها را در هر دو وب سایت بخرم ✋✋

– جولیو (@JuIieaux) 19 آوریل 2023

در ظاهر، پرداخت پول به کسی برای خرید آهنگ شما ممکن است متضاد به نظر برسد. یک ویدیوی بیلبورد در سال 2022 توضیح می‌دهد که آهنگ‌هایی که از یک سرویس استریم درخواستی، مانند Apple Music و Spotify پخش می‌شوند، بیشتر از یک سرویس برنامه‌ریزی‌شده مانند پاندورا ارزش دارند. با این حال، مدل کنونی بیلبورد، آهنگ خریداری شده را به آهنگ پخش شده برای Hot 100 اولویت می‌دهد. بنابراین، اگر تعداد زیادی از حساب‌های طرفداران یک آهنگ را به صورت انبوه خریداری کنند، می‌توانند موقعیت یک آهنگ را در چارت افزایش دهند.

Riot اخیراً پیامی را از طرف یکی از طرفداران Ice Spice بازنشر کرده است که به دنبال کنندگان آنها هشدار می دهد که نسخه های مختلف “Princess Diana” شامل ریمیکس در حال حاضر برای خرید در iTunes با قیمت 69 سنت در دسترس است.

به نظر می رسد ریمیکس «پرنسس دایانا» تحت عنوان آلبوم جدید نیکی، Heavy On It، به صورت مشترک توزیع می شود. رپر کوئینز در پاسخ به مشاهدات زیرکانه یک نفر از گفتن بیشتر در توییتر خودداری کرد.

هفته آینده، خواهیم فهمید که چارت های ریمیکس «پرنسس دایانا» در بیلبورد هات 100 چقدر بالاست. نسخه اصلی در نمودار قرار نگرفت، اما آیس اسپایس از موفقیت همکاری خود در PinkPantheress «Boy’s A Liar, Pt.» لذت برده است. 2، که یکی از بهترین 10 هاست. آهنگ “In Ha Hood” از آیس اسپایس نیز این هفته در رتبه 76 قرار گرفت. در همین حال، “Red Ruby Da Sleeve” نیکی میناژ در رتبه 61 قرار دارد در حالی که گروه YoungBoy Never Breke Again “WTF” در این هفته در رتبه 99 قرار گرفت.