گزارش شده است که 6ix9ine نکته ای 2K دلاری را در همپتونز رها می کند ، همچنین در فیلم بدون ماسک در باشگاه فیلمبرداری شده است

طبق گزارش ها ، 6ix9ine پس از سفارش یک وعده غذایی عظیم شکرگذاری در روز پنجشنبه در همپتونز ، قبل از عزیمت با خرید ، مبلغ 2000 دلار سنگین به رستوران داد.

صفحه شش گزارش داد که Blu Mar جایی است که 6ix9ine ترجیح داد شام شکرگذاری خود را ، متشکل از 20 استیک ، 10 همبرگر و 10 ظرف ماکارونی ، سفارش دهد.

“وقتی دیدند چهار SUV با شش محافظ بزرگ به جلو کشیده شده اند ، مردم محلی در خیابان اصلی صف کشیده اند [Southampton] با فکر اینکه رئیس جمهور ترامپ در شهر است ، “یک منبع به صفحه شش گفت. “اما این Tekashi بود.”

زک اردم ، مالک Blu Mar ، همچنین گفت 6ix9ine با او صحبت کرد که به دلیل تحریم های COVID-19 زمان سختی در صنعت موسیقی بوده است. سپس گزارش ها از روز یکشنبه شروع شد مبنی بر اینکه 6ix9ine به همراه دوست دخترش جید در یک کلوپ استریپ دیده شده است و هیچ کدام ماسک ندارند.

6ix9ine در فیلم بالا دیده می شود که گفته می شود تولد جید را در یک باشگاه فلوریدا جشن می گیرد.

TMZ گفت 6ix9ine در حالی که در باشگاه بود با دو کیسه قابل توجه پول نقد و نه ماسک دیده شده است. این سایت همچنین خاطرنشان کرد که علی رغم اینکه خواننده رپ گفته است که نباید بقیه مجازات خود را در زندان اجرا کند زیرا می ترسید که به دلیل آسم به COVID-19 مبتلا شود ، اما به نظر می رسد مشکلی برای حضور در این باشگاه شلوغ ندارد.

این همچنین یکی از اولین باری است که ما از آخرین آلبومش 6ix9ine را در انظار عمومی دیده ایم قصه های تاتل به طور موثر در هفته انتشار آن flopped. در هفته اول انتشار تنها 53000 واحد آلبوم معادل آن بدست آمد و از آن زمان به بعد ، Tekashi به سختی در اینستاگرام یا هر شکل دیگر از رسانه های اجتماعی دیده شده است.