گربه دوجا می‌گوید روی رپ تمرکز می‌کند: «دیگر پاپ نیست»

گربه دوجا می‌خواهد مطمئن شود که شک‌کنندگانش می‌دانند که او می‌تواند رپ بخواند.

این عکس گربه دوجا است.
تصویر از طریق توییتر
این عکس گربه دوجا است.
تصویر از طریق توییتر

این عکس گربه دوجا است.
تصویر از طریق توییتر

روز شنبه، دوجا در توییتی نوشت: «دیگر موسیقی پاپ نیست… من همچنین با همه کسانی که می‌گویند اکثر آهنگ‌های رپ من متوسط ​​و نازک هستند، موافقم. می دانم که هستند. من سعی نکردم چیزی را ثابت کنم که فقط از ساختن موسیقی لذت می برم، اما از شنیدن اینکه می گویند نمی توانم خسته شده ام.

کاربر توییتر @knewsheesh گفت: “امیدوارم این کامنت ها تنها چیزی نباشند که شما را به سمت رپ کامل سوق می دهد…اگر انجام پاپ و رپ چیزی است که دوست دارید، نباید صرفا به خاطر آنها دست از کار بکشید” که در آن دوجا پاسخ داد: “پاپ کنید.” دیگر برای من هیجان انگیز نیست من نمی‌خواهم آن را درست کنم.»

چهارمین آلبوم استودیویی گربه دوجا هلموث در حال شکل دادن به یک پروژه بسیار هیجان انگیز برای او است. در مصاحبه اخیر با تنوع، دوجا گربه در مورد مرحله بعدی خود گفت که بعد از سال 2021 “مسیر مردانه تر” خواهد بودسیاره او. شاید در آن زمان اصلاً پاپ نبود.

او گفت: «می‌دانم که کارهای صورتی و ملایم، صداهای پاپ و پر زرق و برق زیادی انجام داده‌ام. “اما برای این دوره بعدی، من به سمتی مردانه تر می روم.”

در حالی که هنوز تاریخ انتشاری برای امسال مشخص نشده است، این آلبوم ترکیبی از هیپ هاپ با R&B خواهد بود. او می‌گوید: «اگر تنها باشم مستقیماً به سراغ R&B می‌روم» و اضافه می‌کند که «در این کار سخت‌تر پیش خواهد رفت».

در مصاحبه ای با Dazed سال گذشته، او یک تیزر در مورد الهاماتی که اخیراً از آنها استفاده کرده بود، ارائه داد و از نماد Beastie Boys سخن گفت.

«اگر می‌خواهید یک تیزر در مورد چیزی که من در مورد آن فکر می‌کردم پخش کنید، این همان چیزی است که من زیاد در آن حضور داشته‌ام. و فقط برای روشن شدن موضوع، Beastie Boys یک الهام بخش بزرگ برای من است. Beastie Boys شما را با رپ سخت، با صدای بلند و دیوانه‌وار می‌خوانند، اما همچنین با پانک خام واقعی دهه 90 که من آن را دوست دارم، یا تکنویی روان که سکسی و شیک به نظر می‌رسد، ضربه‌تان خواهند زد. و شما مثل این خواهید بود که “این لعنتی از کجا آمده است؟”

برای اطلاعات بیشتر در مورد رپر بودن گربه دوجا، قطعه آندره گی را بخوانید که از مهارت های رپ او دفاع می کند.