گربه دوجا در توییتر به تأیید از دست دادن خود پرداخت

گربه دوجا دیگر در توییتر تأیید نشده است.

این هنرمند 27 ساله روز سه‌شنبه به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی رفت و در پاسخ به یکی از طرفداران که نوشت: «تیک آبی وجود ندارد؟» نوشت: «فقط طرفداران تیک آبی دارند؟ تمام شد.”

یکی دیگر از طرفداران پاسخ داد و توییت کرد: «حالا باید برای توییتر آبی پول بپردازی؟ ایلان با تو چه کرده است؟» که او پاسخ داد، “در حال حاضر داشتن تیک آبی به این معنی است که احتمال بیشتری وجود دارد که شما یک بازنده کامل باشید و مستاصل از تایید افراد مشهور هستید.”

برای حفظ چک آبی، کاربران باید برای Twitter Blue، یک سرویس اشتراک که هزینه آن 8 دلار در ماه یا 84 دلار در سال است، پرداخت کنند. وضعیت تأیید نشده دوجا چند ماه پس از آن است که او در توییتر در مورد برنامه تأیید شده فحاشی کرد. این اشتراک در ابتدا 20 دلار در ماه قیمت داشت تا اینکه ایلان ماسک به دلیل واکنش منفی، هزینه کمتری را پیشنهاد کرد.

او در ماه نوامبر در توییتی نوشت: «شما 8 دلار در ماه می‌پردازید تا به اینجا بیایید و با افرادی وارد جنگ شوید که با ستاره پاپ مورد علاقه شما موافق نیستند. “شما 8 دلار در ماه پرداخت می کنید تا بیایید اینجا و بگویید “خداحافظ!” شما با 8 دلار در ماه به اینجا می آیید تا پست کنید porn و سپس وارد بحث شوید. فکر می کنم می توانم آنجا توقف کنم. باشه باحال، خداحافظ.»

لبرون جیمز همچنین فاش کرد که هزینه ای را برای تایید شدن در توییتر پرداخت نخواهد کرد. “خب حدس بزن آبی من [check] او در اواخر ماه مارس در توییتر خود نوشت.

در دیگر اخبار مربوط به Doja Cat، او فاش کرد که به شدت موسیقی رپ را در حال پیشرفت خواهد ساخت. او اخیراً در توییتی نوشت: «دیگر پاپ نیست. من همچنین با همه کسانی که می‌گویند اکثر شعرهای رپ من متوسط ​​و نازک هستند موافقم. می دانم که هستند. من سعی نکردم چیزی را ثابت کنم که فقط از ساختن موسیقی لذت می برم، اما از شنیدن اینکه می گویند نمی توانم خسته شده ام.