کامرون جردن پول را در مورد تاریخ شایعه شده در مورد ادویه یخی “یک خراش” می خواند

در قسمت جدید برنامه اش همینه که هستکامرون پس از شایعه قرار ملاقاتش با آیس اسپایس که ظاهراً 500000 دلار هزینه داشت، نگهبان گلدن استیت وریرز، جردن پول، را “یک نوش جان” خواند. باز هم، تمام شایعات به عنوان پول و اسپایس تاریخ آنها را تایید نکرده اند و همه اینها حدس و گمان است.

هنگامی که میز، مجری مشترک رپر Dipset، پول را در 4 دقیقه از اپیزود مطرح کرد، همانطور که در زیر مشاهده می کنید، کامرون گفت که بازیکن NBA “من را عصبانی می کند.” او گفت که پول “بد بو داده است” و در پلی آف خیلی خوب بازی نکرده است، و پیشنهاد کرد که دلیلی پشت عملکرد ضعیف او وجود ندارد.

جردن پول، شما 500000 دلار برای یک قرار آیس اسپایس خرج کردید. “تو یک خرچنگ هستی و مثل یک خرخر لعنتی بازی می کنی. این تو پارسال نیستی داداش به میلواکی برگرد و فکرش را بکن و به پلی آف برگرد، چون دیوانه به نظر می‌رسی. چون من سال گذشته پشت تو بودم! شما n****s در اینجا صحبت می کنند، “این همه جردن پول که پاپین بودی چه بود؟” یه خورده میخوری نه، او یک خراش است، زیرا من پشتش را داشتم.

او سپس به برجسته کردن چگونگی حضور پول در لیگ G قبل از اینکه در فصل 2021-2022 بخشی جدایی ناپذیر از فهرست واریرز شود، پرداخت. او ادامه داد: «جردن پول در لیگ جی بود و سپس بازگشتش را تجربه کرد، و من می‌گویم: «آره، n***a به حقش رسید.» “حالا، تو یه خورده کن. بهتره یه تفاوت لعنتی ببینم… حالم از این n***a بهم میخوره.”

کامرون گفت که اگر با آیس اسپایس قرار داشته باشد، همانطور که شایعه شده است، می تواند بر عملکرد او تأثیر بگذارد. کامرون گفت: «آنچه اتفاق می‌افتد این است: وقتی با ادویه‌های یخی و مردم رابطه برقرار می‌کنید، آنها می‌گویند: «بو تماشا می‌کنم، هو تماشا می‌کنم، بگذار دیوانه شوم». او از برانکس است، برادر. جاده فوردهام، آیا به جاده فوردهام رفته اید؟ جردن پول، دفعه بعد که به نیویورک رفتید، در اطراف جاده فوردهام، کانکس، هایبریج، برانکس جنوبی بروید. تو رفتی ببینی 500000 دلار برای چه چیزی خرج کردی و اینطور بگو: “اوه، من وحشی بودم.”

ماس اضافه کرد: “تو وحشی بودی، می توانستی برایش پیتزا بیاوری.” کامرون خندید و گفت “یک برش و یک نوشابه” از تاریخ شایعه شده نیم میلیونی “خنک تر” می شد. “من قصد نداشتم تا این حد به جردن پول بروم، اما از این چرندیات با او بیزارم.”

به گفته وب سایت شایعه پراکنی Media Takeout، پول در حال حاضر با خواننده رپ برانکس قرار می گیرد و او را در قراری که تقریباً 500000 دلار برای او هزینه داشت، بیرون آورده است. نه پول و نه آیس اسپایس به طور علنی در مورد رابطه شایعه شده خود صحبت نکرده اند، اما یکی از منابع به نشریه گفت که ستاره Warriors در اولین قرار مناسب خود بسیار سخاوتمند بود.

منبع گفته است: «او او را یک روز کامل به خرید برد. آنها از گوچی، لویی ویتون و همه اینها لباس خریدند.» او همچنین یک کامیون مایباخ برای او خریده است.