ویدئویی که ASAP راکی ​​را در حال جهش از روی سنگر هتل قبل از Met Gala نشان می دهد

ASAP Rocky در حال جهش از روی سنگر در هتل کارلایل قبل از Met Gala روز دوشنبه دیده شد.

این لحظه تنها چند ساعت قبل از این رویداد معتبر به پایان رسید، با جمعیتی مملو از قبل در ورودی هتل در انتظار فرش قرمز سالانه رویداد. در ویدئویی که ورود راکی ​​را نشان می‌دهد، خواننده رپ هارلم را می‌توان دید که به آرامی راهش را در میان جمعیت هل می‌دهد، قبل از اینکه دستش را روی سر زنی بگذارد تا به او کمک کند تا روی دیوار سوار شود.

ASAP Rocky در نهایت با ریحانا که لباس سفید زیبایی به تن کرد و به نظر می‌رسید که فرزند دوم این زوج بسیار باردار است، روی فرش قرمز گالا رفت. موضوع شب، «خط زیبایی»، به کارل لاگرفلد، طراح فقید آلمانی، که به خاطر کارهای ارجمندش در Chanel معروف بود و در سال 2019 در 85 سالگی درگذشت، تجلیل شد.

از دیگر شرکت‌کنندگان برجسته این شب می‌توان به سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانیان، تایکا وایتیتی و ریتا اورا، و آیس اسپایس، خواننده رپ برونکس اشاره کرد که پس از دریافت دعوت‌نامه‌ای ویژه به این رویداد، به درخواست او، اولین حضور خود در Met Gala را انجام داد. ووگ سردبیر آنا وینتور. گربه دوجا همچنین با نگاه گربه‌سنگ شدیدش که قرار بود تجسم گربه معروف لاگرفلد شوپت باشد، در اینترنت صحبت کرد.

در مورد ASAP Rocky و Rihanna، دومی در فوریه به عنوان بخشی از برنامه موردانتظار Super Bowl LVII Halftime Show، که شاهد موفقیت‌های او از جمله «Umbrella»، «Work» و «Diamonds» بود، باردار بود. ”

این زوج خوشبخت قبلاً در ماه مه گذشته از پسر اول خود استقبال کردند و گفتند ووگ بریتانیا تجربه آنها را به هم نزدیکتر کرده است.

ریحانا گفت: “ما بهترین دوستان با یک بچه هستیم.” ووگ بریتانیا رابطه او با رپر هارلم ما باید در یک صفحه باشیم، اما همیشه در رابطه خود چنین بوده است. وقتی بچه دار می شوی همه چیز تغییر می کند، اما من نمی گویم که کاری انجام داده است، اما ما را به هم نزدیکتر کرده است.»