وکیل لیل تای می گوید دستگیری اخیر رپر «اتهام جدید اسلحه نیست»

چند ماه پس از اینکه لیل تیجی پس از دستگیری در شهر نیویورک در حالی که در حال رفتن به صحنه یک موزیک ویدیو با آیس اسپایس بود، به داشتن اسلحه متهم شد، وکیل رپر بروکلین در مورد این موضوع صحبت کرده است.

داون فلوریو، وکیل Tjay، با nydrillofficial در اینستاگرام تماس گرفت تا توضیح دهد که چرا Tjay اخیراً به دلیل داشتن غیرقانونی سلاح گرم بدون مجوز محکوم شده است.

این دستگیری یک اتهام جدید اسلحه نیست.» فلوریو در DM های زیر به nydrilloffical گفت. او مجبور شد خود را برای پرونده ای که قربانی شده بود تسلیم کند و چندین گلوله به او شلیک شد.

فلوریو اذعان کرد که در حالی که Tjay با وجود اینکه قربانی این حادثه بود، جریمه شد، اما نوشت: “این ادعا این است که اسلحه در ماشین وجود دارد.”

در ماه ژانویه، Tjay پس از دستگیری پلیس دستگیر شد و ظاهراً چهار اسلحه پر شده را در داخل خودروی SUV رپر پیدا کرد. پس از مشخص شدن اینکه هیچ یک از مظنونان دارای مجوز معتبر برای اسلحه نیستند، Tjay و سایرین در نهایت به داشتن جرم درجه دوم سلاح متهم شدند.

Tjay متعاقباً در دادگاه جنایی برانکس ظاهر شد، جایی که او را با وثیقه 30000 دلاری و 90000 دلار وثیقه بازداشت کردند.

فلوریو در آن زمان گفت: «یک اسلحه ظاهراً در پشت صندلی راننده در عقب پیدا شد، و افزود که یکی از اسلحه‌ها «از نگهبان مجوزدار پیدا شده است. و دو اسلحه در یک جعبه قفل. آنها شروع به جستجوی ماشین کردند و اسلحه ها را پیدا کردند.