واکنش طرفداران بعد از اینکه لیل بیبی با خلوئه کارداشیان غذا خورد

علی‌رغم شایعاتی که هر دوی آنها با همسر سابق خود آشتی کرده‌اند، لیل بیبی و کلوئه کارداشیان افرادی را دارند که پس از مشاهده آنها در حال غذا خوردن با هم در مورد وضعیت رابطه خود حدس می‌زنند.

عکسی که اخیراً از این دو ستاره که در یک رستوران کنار هم نشسته‌اند نشان می‌دهد که مردم در مورد رابطه عاشقانه آن دو صحبت می‌کنند. در حالی که هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد آنها چیزی بیش از دوستان هستند، این تصویر برای طرفداران خواننده رپ بیش از حد کافی بود که نشان دهند او ممکن است قربانی “نفرین کارداشیان” شود، که نشان می دهد هر کسی که با فردی از خانواده کارداشیان در نتیجه زندگی حرفه ای خود را از دست خواهند داد.

در حالی که پیشنهاد چنین نفرینی بدون شک نمونه ای منسوخ برای سرزنش شکست های مردان به گردن برخی از مشهورترین زنان جهان است، الگویی به اندازه کافی وجود دارد که برخی نگران می شوند لیل بیبی تحت تأثیر قرار گیرد. نمونه‌های قابل‌توجهی از مردانی که در طول یا پس از درگیری‌های عاشقانه‌شان با کارداشیان‌ها از مهلکه خارج شده‌اند یا حداقل تا حدودی از نظر مالی آسیب دیده‌اند، می‌توان به هنرمندی که قبلاً با نام‌های کانیه وست، لامار اودوم و تریستیان تامپسون شناخته می‌شد، اشاره کرد.

شایان ذکر است که Khloé Kardashian با تامپسون فوق الذکر رابطه طولانی مدتی داشته است. مشخص نیست وضعیت آنها این روزها چگونه است، اما این دو در اوایل این ماه در یک مک‌دونالدز با هم مشاهده شدند. در همین حال، لیل بیبی با دوست دختر سابقش جیدا چیوز در بازی آتلانتا هاکس اوایل این ماه، بر اساس عکسی که توسط The Shade Room به اشتراک گذاشته شده بود، دیده شد.

با وجود این عکس بی ضرر، مردم همچنان توانستند ذهن خود را از دست بدهند. برخی از واکنش ها را در زیر بررسی کنید.