ها Iggy Azalea پاسخ به مرموز توییت Playboi Carti است

در میان کل لوتا قرمز pandemonium در روز دوشنبه با تشویق مجموعه ای از به روزرسانی های Playboi Carti ، یک توییت از این هنرمند معمولی دست نیافتنی منجر به این شد که تعدادی از طرفداران تصور کنند گیرنده مورد نظر پیام Iggy Azalea است.

ماهها از آخرین فعالیت توییتر او ، کارتی – در همان روز که او از موسیقی جدید “جایگزین” قریب الوقوع و “روانپریش” کرد ، گفت “او گفت بله خفه شو”. در همان توییت وی گفت پسرش “گریه می کند”. کارتی و آزالیا البته یک پسر دارند و قبلاً با هم رابطه داشتند.

چند ساعت بعد، آزالیا عمومی سوال صدای جیر جیر:

و در تعدادی از توییت های حذف شده از طریق HotNewHipHop ، وی پرسید “چه سگ ماده ای را برای خاموش کردن باید بگویید؟” و افزود که “قطعا هیچ کدام در اطراف پسر من است.” در توئیتی دیگر که از آن زمان حذف شده است ، آزالیا گفت که “حداقل قبل از این پیشرفت توییت شده” “یک روز عالی” را سپری کرده است. وی توضیح داد که این توئیت احساس او را “گیج و کلافه” کرده است.

بعدا ، بعداً ، آزالیا به پیروان خود اطلاع داد که با کارتی صحبت کرده است.

وی گفت: “من فقط با پدر پسرم صحبت کردم و ظاهراً قرار نبوده که در مورد من باشد.” “ظاهرا”. از آنجا ، او از کسانی که وظیفه کشیدن نام او را “در خاک” به دلیل “توییت الاغ مرموز تصادفی” بر عهده داشتند انتقاد کرد.

Carti، در عین حال، علنا ​​در هر یک از این اظهار نظر نکرده است.

در ماه آگوست ، آزالیا فصل جدیدی از کار خود را با انتشار تک آهنگ جدید خود با نام Tinashe “Dance Like Nobody’s Watching” طلسم کرد.