ها Iggy Azalea پاسخ به مرموز توییت Playboi Carti است

در میان کل لوتا قرمز pandemonium در روز دوشنبه با تشویق مجموعه ای از به روزرسانی های Playboi Carti ، یک توییت از این هنرمند معمولی دست نیافتنی منجر به این شد که تعدادی از طرفداران تصور کنند گیرنده مورد نظر پیام Iggy Azalea است.

ماهها از آخرین فعالیت توییتر او ، کارتی – در همان روز که او از موسیقی جدید “جایگزین” قریب الوقوع و “روانپریش” کرد ، گفت “او گفت بله خفه شو”. در همان توییت وی گفت پسرش “گریه می کند”. کارتی و آزالیا البته یک پسر دارند و قبلاً با هم رابطه داشتند.

چند ساعت بعد، آزالیا عمومی سوال صدای جیر جیر:

و در تعدادی از توییت های حذف شده از طریق HotNewHipHop ، وی پرسید “چه سگ ماده ای را برای خاموش کردن باید بگویید؟” و افزود که “قطعا هیچ کدام در اطراف پسر من است.” در توئیتی دیگر که از آن زمان حذف شده است ، آزالیا گفت که “حداقل قبل از این پیشرفت توییت شده” “یک روز عالی” را سپری کرده است. وی توضیح داد که این توئیت احساس او را “گیج و کلافه” کرده است.

بعدا ، بعداً ، آزالیا به پیروان خود اطلاع داد که با کارتی صحبت کرده است.

وی گفت: “من فقط با پدر پسرم صحبت کردم و ظاهراً قرار نبوده که در مورد من باشد.” “ظاهرا”. از آنجا ، او از کسانی که وظیفه کشیدن نام او را “در خاک” به دلیل “توییت الاغ مرموز تصادفی” بر عهده داشتند انتقاد کرد.

پست جدید  لبرون جیمز شعر جی زی را بعد از شکست لیکرز گریزلیز به اشتراک می گذارد

Carti، در عین حال، علنا ​​در هر یک از این اظهار نظر نکرده است.

در ماه آگوست ، آزالیا فصل جدیدی از کار خود را با انتشار تک آهنگ جدید خود با نام Tinashe “Dance Like Nobody’s Watching” طلسم کرد.