نیک کانن به شوخی ایده داشتن فرزند بعدی را با تیلور سویفت سرگرم می کند

نیک کانن گفته است که علیرغم اینکه پدر 12 فرزند است، آماده است که فرزندان بیشتری داشته باشد، به خصوص اگر فرزند بعدی با تیلور سویفت باشد.

را وحشی ‘N بیرون مجری برنامه اخیراً در برنامه رادیویی SiriusXM خود با هاوارد استرن آن را قطع کرد و هنگامی که از او در مورد زندگی والدینش پرسیده شد، اظهار داشت که داشتن نوزادان بیشتر باید در نظر گرفته شود.

کانن گفت: “هر بار که به این سوال پاسخ می دهم، هرگز نمی توانم به آن درست پاسخ دهم زیرا نمی دانم.” یک بار از من پرسیدند سرگرمی امشب، گفتم به دست خدا می سپارم و بعد همه این مذهبی ها دیوانه شدند. عیسی را وارد این ماجرا نکنید! فکر می کنم در حال حاضر از دوجینی که به دست آورده ام راضی هستم.»

کانن ادامه داد که او با هیچ کس فرزند دیگری نخواهد داشت و مادر بالقوه بعدی او باید فردی “شگفت انگیز” باشد.

«اگر به تو گفتم، نیک، تیلور سویفت می‌خواهد با تو بچه‌دار شود. آیا این کار را انجام می دهد؟» استرن فرضی پرسید.

کانن پاسخ داد: «مطمئناً. “من وارد هستم، بیا بریم! این یکی است. من پایه ام! … اول از همه، او یک ترانه سرای شگفت انگیز است و چیزی که من در مورد تیلور سوئیفت دوست دارم این واقعیت است که او از زمان یک دختر جوان با تمام آهنگ هایش بسیار آسیب پذیر و باز بوده است. و اون یه جورایی شبیه منه وقتی صحبت از حضور در این خیابان ها می شود، اعداد من و تیلور بسیار شبیه به هم است! بنابراین فکر می‌کنم که او با من بسیار خوب ارتباط برقرار می‌کند، مثل این که «ای، تو با افراد زیادی در انظار عمومی قرار گذاشتی، من هم همین‌طور». بنابراین ما احتمالاً واقعاً یکدیگر را درک خواهیم کرد.»

استرن اضافه کرد که سوئیفت اخیراً از دوست پسر شش ساله‌اش، جو آلوین، هنرپیشه بریتانیایی، جدا شده است، که کانن به شوخی پاسخ داد: «حس‌های اسپایدی من گزگز می‌کرد».

این اولین باری نیست که نیک کانن در مورد خواستگاران دیگر نظریه پردازی می کند. او اخیراً به The Shade Room گفته است که آرزو می کند با کریستینا میلیان که در اوایل دهه 2000 به مدت دو سال با او قرار داشت، بچه دار می شد.

کانن گفت: «همه در مورد بچه دار شدن صحبت می کنند، موضوع همین است. “اگر این را بگویم، می دانم که ویروسی می شود، اما زمانی که کریستینا میلیان و من این کار را انجام می دادیم. عشق هزینه نداردیادم می‌آید وقتی فهمیدم او باردار است… می‌گفتم «دانگ، مرد»، اما برای او خیلی خوشحال بودم.»

او افزود: «به یاد می‌آورم که ما در اوایل کودکی عاشق بودیم و به همین دلیل در مورد آن صحبت می‌کردیم، اما برای هرکسی خودش. زندگی آن را برنامه ریزی می کند. کیهان به آن می دهد که چگونه باید داده شود.»