نیکی میناژ چگونگی تصمیم گیری در مورد همکاری با چه کسی را روشن می کند

نیکی میناژ در مورد نحوه پذیرش درخواست های دیگر هنرمندان روشن کرده است.

ملکه در تاریخ 2 مه پس از اینکه یکی از طرفداران از او پرسید وقتی هنرمندی برای همکاری می خواهد چه کار می کند، در توییتر خود نوشت. به گفته میناژ، او قبل از تصمیم گیری وقت خود را صرف می کند زیرا نمی خواهد خلاقیت خود را مجبور کند.

او در توییتی نوشت: “من روی آن می خوابم.” «معمولاً برای هفته ها. گاهی ماه ها معمولاً بعد از روز اول آن را پخش نکنید. اجازه دادم کائنات تصمیم بگیرد. سپس 1 روز کاملاً آبی به جویس می گویم که آن را بالا بکشد. یعنی خود به خود به من برگشت.

«من چند مرجع با جریان‌های مختلف گذاشتم، سپس بیشتر روی آن می‌خوابم. بعد… بوم! من تصمیم گرفته ام نوشته و ضبط شده سپس ما منتظر می مانیم تا باربز به نظرم سر تایید کند.»

کاتالوگ ویژگی های خواننده رپ ملکه به اندازه آثار انفرادی او پربار است. نیکی میناژ از زمانی که در این بازی حضور داشته، با افرادی مانند لیل وین، دریک، دی جی خالد، پاپ اسموک، گربه دوجا، یانگ تاگ، پست مالون و غیره همکاری کرده است.

یکی از جدیدترین ویژگی‌های نیکی در آوریل زمانی که او در ریمیکس «پرنسس دایانا» با «آیس اسپایس» (Ice Spice) با حس برانکس به نیروها پیوست. این دو به کارگردانی ادگار استیوز، آنها را در اتاق خواب صورتی رپ می‌خوانند.

این رکورد موفقیت آمیز بود زیرا از کل 25 تای برتر جدول 100 پرفروش بیلبورد پیشی گرفت. طبق گزارش بیلبورد، «پرنسس دایانا» 77000 بار دانلود شده است، که بهترین هفته فروش برای هر آهنگ رپ از زمان انتشار «Super Freaky Girl» در سال 2022 توسط نیکی میناژ است.

این تک آهنگ همچنین به آیس اسپایس اجازه داد تا اولین آهنگ شماره 1 راپ رپ خود را پس از چهار بار حضور در چارت ها دریافت کند. در مورد نیکی، او رپر با بیشترین تعداد بازدید در جدول فروش آهنگ دیجیتال شد. ورود چهاردهم او، جهش او را از 13 شماره 1 دریزی داشت. در نتیجه، نیکی همچنین رکورد خود را به عنوان خواننده رپ زن با بیشترین بازدید از 10 بازدید برتر در جدول Hot 100 افزایش داد.