نیکی میناژ سریال انیمیشن Lady Danger محصول 50 سنت را رهبری خواهد کرد.

نیکی میناژ پروژه جدید انیمیشن Amazon Freevee را رهبری خواهد کرد خطر خانم. این نمایش از مجموعه کمیک های Dark Horse توسط آرچی الکس دی کامپی نویسنده

50 سنت در کنار نیکی کار می کند و هر دو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فهرست شده اند. این سریال بخشی از شرکت تولید فیلم و تلویزیون G-Unit در دهه 50 خواهد بود. Starburns Industries استودیوی اصلی انیمیشن است.

طبق Deadline، داستان در سال 2075 اتفاق می‌افتد و داستان یک مامور را دنبال می‌کند که پس از کشف یک راز خطرناک توسط تیمش مرده رها می‌شود، اما به‌عنوان بانوی خطر، یک مامور افروفتوریستی بوتی (دفتر مداخله سازمان‌یافته تروریسم) زنده می‌شود. )” این روزنامه می گوید که قهرمان هویت خود را مخفی نگه می دارد در حالی که با “شرورهایی که زمین و ساکنان آسیب پذیر آن را نابود می کنند” روبرو می شود.

50 سنت در اینستاگرام خود این خبر را با اسکرین شات تیتر Deadline اعلام کرد. کاری که شما امروز انجام می دهید، ما در @nickiminaj South Side کار می کنیم، شما از قبل می دانید که چیست. … دلم تنگ نمی شود،» او نوشت.

میناژ همچنین پست ددلاین را در توییتر و اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و ظاهراً از به اشتراک گذاشتن این خبر هیجان زده بود.

تاکنون این تولید مخفی نگه داشته شده است، بدون اینکه چه کسی با خواننده رپ “مگاترون” همبازی شود.

این خبر پس از آن منتشر می شود که 50 Cent با Paramount+ و Lionsgate Television در سریال اصلی جدید همکاری می کند. معاون شهر.