نمایش نیمه‌وقت سوپر باول ریحانا اکنون به عنوان پربیننده‌ترین نمایش تا کنون رتبه‌بندی شده است

Super Bowl LVII فوریه بین کانزاس سیتی چیفز و فیلادلفیا ایگلز اکنون رسماً به عنوان پربیننده‌ترین بازی تاریخ شناخته شده است.

USA Today گزارش می دهد که نیلسن تعداد بینندگان بازی را اصلاح کرده است، که به این معنی است که عملکرد ریحانا با 121 میلیون بیننده تبدیل به پربیننده ترین نمایش نیمه وقت سوپربول در تاریخ شده است.

در حالی که برنامه او به پربیننده ترین برنامه تبدیل شده است، 103 شکایت را به کمیسیون ارتباطات فدرال جلب کرد. منتقدان گفتند که اجرای RiRi گرافیکی بود و آنها در همه چیز از اشعار او گرفته تا رقص ایراد گرفتند، حتی گفتند که مجموعه او ماهیت پورنوگرافی دارد.

اعداد جدید نیلسن تعداد بازدیدکنندگان بازی 12 فوریه را به 115.1 میلیون رساند. قبل از آن، Super Bowl 49 پربازدیدترین بازی بود که نیوانگلند پاتریوتز را در مقابل سیاتل سیهاوکس قرار داد و در سال 2015، 114.4 میلیون نفر را جذب کرد.

Nielsen قبلاً به اشتراک گذاشت که بازی امسال 113.06 میلیون بیننده داشته است، اما روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل مشکل رمزگذاری خارجی و ارتقاء سیستم عامل، 2 درصد دیگر به کل بازدیدهای Super Bowl LVII افزوده است.

مایک مولویهیل، معاون اجرایی فاکس اسپورت و رئیس بخش استراتژی و تحلیل، به ورایتی گفت: «دو موضوع جداگانه وجود داشت که هر کدام یک میلیون بیننده دیگر را به خود اختصاص دادند.