میگل آهنگ جدید «Give It to Me» را در میان موفقیت TikTok 2010 به اشتراک گذاشت

میگل همچنان در سال 2023 موج می زند.

این خواننده و ترانه سرای برنده گرمی این هفته با آهنگ “Give It to Me” بازگشت، یک آهنگ ترکیبی ژانر درباره اشتهای جنسی او و احساس مورد نظر بودن.

او در بیت آغازین می خواند: «این روزها خیلی در ذهنت گره خورده ای، می دانم. “یک حواس پرتی شیرین ممکن است چیزی باشد که شما نیاز دارید تا بدرخشید/بدنتان در جهنم، جهنم، ذهنتان روی من، من، من/اما شما سزاوار این هستید که رها کنید، رها کنید، تا خودتان را رها کنید.”

مشخص نیست که “Give It to Me” قطعه ای مستقل است یا بخشی از ادامه آخرین آلبوم میگل در سال 2017 است. جنگ و اوقات فراغت از آن زمان، خواننده R&B با EP 2021 خود به پایان رسیده است Art Deal Chic Vol. 4و در آهنگ‌های مشترک متعددی مانند «No Smoke» با بازی و تراویس بارکر، «Got Friends» با GoldLink و «Happiness Over Everything (HOE) از جنه آیکو» که Future را نیز به نمایش می‌گذارد ظاهر شد.

“Give It to Me” از راه می رسد زیرا یکی از آهنگ های قدیمی میگل در حال تجربه محبوبیت مجدد است. آهنگ “Sure Thing” او در سال 2010 – که اولین آلبوم استودیویی او را آغاز کرد همه خواسته من تویی—اوایل سال جاری در TikTok ترند شد و به رتبه 15 در جدول 100 داغ بیلبورد رسید، جایی که در حال حاضر در رتبه 20 قرار دارد. میگل در مصاحبه اخیر خود در مورد احیای این آهنگ صحبت کرد. نمایش نمودار با بروک ریس.

او گفت: «فکر می‌کنم همیشه می‌خواستم هنرمندی باشم که موسیقی بسازد که در طول زمان ماندگار شود. و صادقانه بگویم، من را مصمم تر می کند که به راه خود ادامه دهم، بنابراین این یک موهبت است. این واقعا دوپینگ است. … من واقعاً از داشتن طرفداران جدیدی که قرار است من را در این میان کشف کنند بسیار هیجان زده هستم. من فکر می کنم این فرصتی است برای مردم که، امیدوارم برای هر کسی که به طور خاص آن آهنگ را دوست دارد، فقط وارد سفر آن شود. فکر می‌کنم چیزی در این مورد وجود دارد، که ما واقعاً نمی‌توانیم آن را انجام دهیم، مخصوصاً به این دلیل که کار من با شروع رسانه‌های اجتماعی شروع شد.»

اکنون می‌توانید «Give It to Me» را در تمام پلتفرم‌های اصلی پخش کنید و بصری‌ساز آن را در بالا بررسی کنید. طرفداران همچنین می توانند اجرای سرفصل میگل در 6 می را در جشنواره Lovers & Friends در لاس وگاس تماشا کنند.