میسی الیوت به تالار مشاهیر راک اند رول می رود

میسی الیوت به تالار مشاهیر راک اند رول می رود.

این نماد هیپ‌هاپ از جمله نامزدهای سال ۲۰۲۳ بود که روز پنج‌شنبه اعلام شد و به کیت بوش، Rage Against the Machine، شریل کرو، جورج مایکل، اسپینرز و ویلی نلسون پیوست. الیوت اولین خواننده رپ زن بود که در اوایل سال جاری نامزد این افتخار شد.

جوئل پرسمن، مدیرعامل و رئیس تالار مشاهیر راک اند رول، گفت: «ما از کلاس امسال بسیار خوشحالیم. رولینگ استون. مردم همیشه سعی می کنند راک اند رول را کشف کنند، اما داستان ما همیشه این بوده است که این یک چادر پهن است. این شامل انواع مختلف ژانر است. ما فکر می کنیم این کلاس واقعاً وسعت راک اند رول را نشان می دهد. وقتی میسی الیوت، شریل کرو و اسپینرز را همراه با Rage Against The Machine و ویلی نلسون دارید، چیزهای زیادی را پوشش می دهید.

در طول مراسم امسال که در مرکز بارکلیز در بروکلین در 3 نوامبر برگزار می شود، دی جی کول هرک و لینک وی ری جایزه تأثیر موسیقی را دریافت خواهند کرد. در همین حال، جایزه عالی موسیقی به چاکا خان، آل کوپر و ترانه سرای قدیمی التون جان برنی تاوپین اهدا می شود. قطار روح خالق دون کورنلیوس پس از مرگ با جایزه احمد ارتگون تجلیل خواهد شد.

جان سایکس، رئیس بنیاد تالار مشاهیر راک اند رول، اضافه کرد: «گروه باورنکردنی امسال، هنرمندان و صداهای متنوعی را که راک اند رول را تعریف می‌کنند، منعکس می‌کنند. «ما مفتخریم که مراسم معارفه این نوامبر در نیویورک با دو نقطه عطف در فرهنگ موسیقی همزمان خواهد شد. 90هفتم تولد ویلی نلسون و 50 سالگیهفتم سالگرد تولد هیپ هاپ.

در جوایز گرمی در ماه فوریه، الیوت از جمله نوازندگانی بود که 50 سالگی هیپ هاپ را جشن گرفت.هفتم سالگرد.