مارکز هیوستون بار دیگر در مورد ازدواج با فردی 19 سال جوانتر صحبت می کند

مارکز هیوستون دلیل عدم قرار ملاقات با زنان هم سن و سال خود را به اشتراک گذاشته است.

او گفت: “زنان زیادی با هم سن و سال من هستند که با آنها قرار ملاقات گذاشته ام، آنها ممکن است چمدان داشته باشند.” صفحه ششم. “یک پرچم قرمز برای من [was] همیشه با زنی که بچه داشت هیچ چیزی علیه زنان مجرد نیست، اما مادران مجرد و بچه دار برای من پرچم قرمز هستند.»

هیوستون افزود: «من کلاهم را بر می‌دارم و به زنانی که خودشان بچه‌ها را بزرگ می‌کنند احترام می‌گذارم. اما وقتی بزرگ شدم، واقعاً نمی خواستم بچه دار شوم.»

ازدواج بازیگر 41 ساله و خواننده R&B با میا دیکی 22 ساله در سال های اخیر خبرساز شده است و این زوج در سال 2021 اولین فرزند مشترک خود را پذیرفته اند. هیوستون به دلیل فاصله سنی بین او و همسرش مورد انتقاد قرار گرفته است. همسر

او ادامه داد: «من کلاهم را برمی‌دارم و به زنانی که خودشان بچه‌ها را بزرگ می‌کنند احترام می‌گذارم. اما وقتی بزرگ شدم، واقعاً نمی خواستم بچه دار شوم.»

هیوستون توضیح داد که «با پدرم زیاد صحبت می‌کند و همیشه به من می‌گوید بچه‌های خودت را داشته باش، زیرا تو هیچ‌وقت نمی‌دانی بابای بچه در مورد چیست».

او افزود که می‌خواهد مطمئن شود که با زنی بچه دار شود که قبلاً هرگز بچه دار نشده بود. هیوستون پیش از گفتن اینکه از زنانی با «نگرش‌های بدبو» خوشش نمی‌آید، افزود: «پس این همیشه پرچم قرمز من بود.

این خواننده افزود: “من می توانستم با یک زن 44 ساله ازدواج کنم و این می توانست فاجعه بار باشد.” زنان هم سن و سال من… آنها به نوعی نگاه متفاوتی به زندگی دارند. مانند بسیاری از زنان هم سن و سال من بسیار مستقل هستند. آنها بسیار شبیه این هستند، “من نیازی به مردی ندارم که این کار را برای من انجام دهد، زیرا من می توانم آن را برای خودم انجام دهم.” من از نسلی هستم که دوست دارم زندگی همسرم را تامین کنم.»

هیوستون همچنین توضیح داد که چرا عاشق همسر فعلی خود شده است.

“زنان مختلف زیادی در طول زندگی ام با آنها بوده ام و اتفاقا این یکی [Miya] قلبم را گرفت هر چیزی که برایش دعا کردم – و هر چیزی که در یک زن می خواستم – او با آن آمد. اگرچه او جوان بود، اما من از نظر روحی جوان هستم.

هیوستون در سال 2018 از طریق یکی از دوستانش با دیکی آشنا شد. او در آن زمان 17 سال داشت. این زوج نامزدی خود را در مارس 2019 اعلام کردند و بیش از یک سال بعد، در آگوست 2020، “من انجام می دهم” خود را گفتند.

او قبلاً در اوایل سال جاری میلادی به دلیل اختلاف سنی در ازدواجش انتقاد کرده بود.

هیوستون در سریال تی وی وان گفت: “وضعیت من و همسرم کمی متفاوت است، نحوه آشنایی ما از طریق دوستان مشترک و موارد مشابه.” بدون سانسور زمانی که همسرم را دیدم، او 17 ساله بود. ما تا زمانی که او به سن بلوغ رسید، هیچ صحبتی و واقعاً هیچ ارتباطی نداشتیم.

«مردم آن را درک نمی کنند. و البته به خاطر ازدواج با فردی 19 ساله با واکنش‌های زیادی مواجه شدم.» و، می دانید، وقتی بالاخره شروع به صحبت کردیم، من اینطور گفتم: «این زن شبیه است من’… برای اولین بار، ما یک ارتباط معنوی داشتیم، و من احساس می کنم این مهمترین چیز است… و اینکه بتوانم در کنار او باشم… ما از طریق موسیقی و روحیه او، مهربانی او، قلب او، من را به یاد مادرم می اندازد. ما در سطوح مختلف به هم متصل شدیم.»