قاضی دستور ارزیابی ذهنی برای متهم جوان اراذل و اوباش را صادر می کند

یک قاضی جورجیا دستور ارزیابی سلامت روان را برای Jayden Myrick، یکی از ۱۴ متهم پرونده Young Slime Life RICO صادر کرده است.

این تصمیم روز سه شنبه پس از اینکه مایریک درخواستی برای وکالت در دادگاه آتی ارائه کرد در دادگاه اعلام شد. اورال گلانویل، رئیس قاضی شهرستان فولتون، شایستگی این جوان 22 ساله را زیر سوال برد، زیرا او چندین اظهارات عجیب و غریب در طول جلسه داد. او به دادگاه گفت که در حال تحصیل در رشته حقوق بوده و با دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، جو بایدن، رئیس جمهور فعلی و سناتور جان اوسف (Ga.-D) در تماس بوده است.

مایریک گفت: «من زندانی معمولی نیستم، من با جو بایدن و دونالد ترامپ هستم و آنها با من صحبت می کنند. دونالد ترامپ مرا بیرون خواهد برد.

بر اساس آتلانتا ژورنال-قانون اساسیمایریک نارضایتی خود را از وکیل مدافع عمومی خود جینا برنارد ابراز کرد و مدعی شد که وکیل تلاش کافی در این پرونده انجام نداده و به سادگی “نمی‌خواست به او کمک کند.” گلانویل تا زمانی که وزارت بهداشت رفتاری و ناتوانی‌های رشدی ارزیابی را تکمیل کرد و تشخیص داد مایریک از نظر ذهنی برای محاکمه صلاحیت دارد، از اعطای درخواست خودداری خودداری کرد.

به گزارش این نشریه، سخنرانی مایریک در طول جلسه به طور فزاینده ای نامفهوم شد، به طوری که گلانویل از متهم پرسید که آیا دارویی مصرف کرده است یا خیر. کلانتر شهرستان فولتون فهرستی از داروهای تجویز شده برای مایریک، از جمله یک داروی ضد روان پریشی را به قاضی ارائه کرد. گفته می‌شود که متهم به دادگاه گفته است که نسخه‌اش را طبق دستور مصرف نمی‌کند و گفت: «به دارو نیازی ندارم».

اگر کارشناسان بهداشت روان به این نتیجه برسند که مایریک برای محاکمه مناسب نیست، قاضی ممکن است اجازه دهد پرونده او قطع شود. این اطمینان حاصل می کند که دیگر تاخیری در دادگاه YSL RICO وجود ندارد، که Young Thug را به عنوان یکی از متهمان فهرست می کند. خواننده رپ ATL با نام قانونی جفری لامار ویلیامز، نزدیک به یک سال پیش به اتهامات مرتبط با باند دستگیر شد. او و سایر همکاران YSL، از جمله Gunna، متهم به ارتکاب جنایات زیادی از طرف شرکت شدند. این اتهامات شامل قتل، ضرب و جرح و سرقت بود. Thug نسبت به اتهامات وارده بیگناه است.

مایریک اکنون در حال گذراندن حبس ابد برای قتل کریستین برودر در سال 2018، ساکن دی سی است که در خارج از یک باشگاه روستایی آتلانتا به ضرب گلوله کشته شد. دادستان ها گفتند که قربانی یک عروسی را ترک کرده بود و منتظر اوبر بود که مایریک و سه نفر دیگر او را با اسلحه سرقت کردند. طبق گزارش ها، برودر چند لحظه قبل از اینکه مایریک به او شلیک کند و او را بکشد، سعی کرد با گروه استدلال کند. مایریک در نهایت به قتل، سرقت مسلحانه، حمله شدید و 13 مورد دیگر محکوم شد.