طرفدار فرانک اوشن برای فیلم کواچلا توقف و توقف صادر کرد

AEG پس از ساختن و به اشتراک گذاری ویدئویی از کل مجموعه سرفصل های فرانک اوشن کواچلا، برای یک فیلمساز مستقر در لس آنجلس، توقف و توقف صادر کرد.

تنوع گزارش می دهد که برایان کینز – که به جشنواره موسیقی نرفته است – صدها کلیپ یوتیوب را از طرفداران دیگرش بررسی کرد تا فیلم مجموعه 80 دقیقه ای خواننده را بسازد. پس از آپلود ویدیو در یوتیوب، شرکت مادر کواچلا AEG دستور حذف آن را به دلیل ادعاهای حق نسخه برداری داد. سپس Kinnes شروع به ارسال مستقیم آن برای طرفداران از طریق Dropbox و Google Drive کرد که منجر به توقف و توقف AEG شد.

کینز به این نشریه گفت: «من فقط چیزهایی را که از قبل در دسترس عموم است ترکیب می‌کنم. “اساسا، [AEG’s] ادعاها بسیار بیهوده و تقریباً کاملاً بی اساس هستند.»

کینز همچنین گفت که از این فیلم درآمدی ندارد. کینز گفت: “من نگران هیچ عواقب قانونی نیستم زیرا قصد ندارم حتی یک پنی از آن به دست بیاورم.” تنوع. من به آپلود آن در جاهایی ادامه خواهم داد [Ocean’s] تیم حقوقی قادر به یافتن نخواهد بود. نمی‌دانم باید آن را به یک خبرنگار بگویم یا نه، اما سزاوار است که آنلاین باشد.»

او 80 ساعت وقت صرف ساخت فیلم کرد و گفت که 450 ویدیو از 300 نفری که به شوی اوشن رفته بودند دانلود کرده است و از حدود 150 ویدیو برای ویدیوی نهایی استفاده کرده است.

در نامه توقف و توقف AEG آمده است: «شما نمی توانید از آرم، آثار هنری، تصاویر ما یا هر یک از مالکیت معنوی ما برای منافع تجاری خود استفاده کنید.» ادامه می‌دهد: «محتوای پست‌های رسانه‌های اجتماعی، استفاده از نام جشنواره، استفاده از محتوای جشنواره ما و سایر شرایط به وضوح نشان می‌دهد که شما از مالکیت معنوی به قصد تجارت با نام و شهرت جشنواره استفاده می‌کنید.»

هنگامی که AEG از او خواست هر گونه ارجاع به کواچلا را در وب‌سایت و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی‌اش حذف کند، کینز موافقت کرد، اگرچه او به این رسانه گفت که هنوز مطمئن است که «ویدیو برای همیشه آنلاین خواهد بود» زیرا «صدها نفر می‌توانند قبل از اینکه همه چیز بسته شود آن را دانلود کنید و آن افراد دوباره آن را آپلود می کنند.