طرفداران Cardi B واکنش نشان می دهند پس از اینکه او کیف پول 88k دلاری خود را برای خرید مناظره کرد

با توجه به وضعیت اقتصادی این روزها ، طرفداران Cardi B خیلی سرگرم نشدند ، زیرا او بحث عمومی در مورد هزینه 88000 دلار برای خرید یک کیف پول در روز یکشنبه را انجام داد.

روز دوشنبه ، او سرانجام ظاهر کیف پول را نشان داد و اکنون توییتر حتی کمتر با شیپور خواننده شیفته ایده انداختن مقدار زیادی پول روی کیف شده است.

“این این !!” او توئیت کرد در کنار عکس کیف ، که مردم خیلی زود گفتند که شبیه چکمه Ug است. هنگامی که یک طرفدار به او اشاره کرد که “حتی آن جذاب نیست” ، کاردی پاسخ داد ، “این موضوع مربوط به زیبا بودن نیست بلکه ارزش آن است. در عرض 3 سال می توانم آن را دو برابر حراج کنم.”

“آیا باید 88K برای این کیف پول لعنتی هزینه کنم؟” کاردی در توییتی نوشت که طرفدارانش را در روز یکشنبه به هیجان آورد. “امگ وسوسه انگیز است.” او بلافاصله با تعداد زیادی از کاربران توییتر روبرو شد و به او گفتند كه هیچ کس نمی خواهد او را این جمله را ببیند ، خصوصاً در زمانی كه همه گیری وجود دارد و كار مردم را دشوار می كند و به نوبه خود اجاره خانه را پرداخت می كند. وی در پاسخ به انتقادات ، قول داد که اگر مردم در رسیدهای خود به اشتراک بگذارند ، کمک های مالی به موسسات خیریه را مطابقت دهد.

وی نوشت: “هر موسسه خیریه یا بنیادی دریافت های شما را تحت نظر من با آنچه شما اهدا كرده اید مطابقت می دهم و کمک مالی شما را با همان موسسه خیریه یا بنیاد مطابقت می دهم” ، “اجازه می دهد تا انرژی مطابقت داشته باشد.” علاوه بر این ، او همچنین فاش کرد که فقط در سال 2020 دو میلیون دلار به امور خیریه کمک کرده است و قول داده است که سال آینده “کاری بسیار خاص در کشور دیگر” انجام دهد.

عکس العمل های مربوط به کیف پول را که قطعاً 88 هزار دلار ارزش ندارد ، در زیر بررسی کنید.