طرفداران بیانسه خواننده را متقاعد کردند که به “Swarm” دونالد گلاور اشاره کرد.

تعدادی از طرفداران بیانسه توجه خود را به لحظه ای از شب افتتاحیه تور جهانی رنسانس این خواننده جلب کرده اند، به ویژه استفاده از کلمه “Swarm”.

همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می شود، بیانسه در حال راه اندازی یک دور زدن بود رنسانس آهنگ «آمریکا مشکل دارد» وقتی به جمعیت گفت: «روی این دست‌ها ازدحام کنید، نه!» ازدحامالبته عنوان سریال پرایم ویدئوی دونالد گلاور و جانین نابرز نیز هست.

این سریال تحسین شده بر روی یک طرفدار وسواس (با بازی دومینیک فیش بک) یک ستاره پاپ شبیه بیانسه تمرکز دارد که پس از مرگ خواهر خوانده اش با بازی کلوئی بیلی به یک سری اعمال خشونت آمیز در چندین ایالت روی می آورد. البته، بسیار بعید است (به دلایل متعدد) که کلیپ فوق در واقع نمونه ای از بیانسه باشد که سریال را صدا می کند. به احتمال زیاد، به ویژه با توجه به لباس صحنه الهام گرفته شده از زنبور عسل، باید به عنوان یک اظهار نظر بازیگوش نگریست.

با این حال، این گمانه زنی ها را متوقف نکرد (و هرگز انجام نمی دهد).

ازدحاماز زمان انتشار در ماه مارس تاکنون، بازخوردهای قوی ای را به خود اختصاص داده است. Complex اخیراً با طراح تولید سارا کی وایت به گفتگو نشسته است تا در مورد چالش‌های منحصربه‌فرد آوردن شخصیت فیش‌بک به صفحه، از جمله نیاز به نشان دادن بصری انزوای فزاینده او در حین پیشرفت داستان صحبت کند.

گفتگوی کامل ما را در اینجا بازبینی کنید.